Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Moran **** SPA

Powidz (wielkopolskie)

Miejsca noclegowe 134
Ilośc sal 300

Hotel Gracja

Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Miejsca noclegowe 64
Ilośc sal 200

Copernicus Toruń Hotel

Toruń (kujawsko-pomors...)

Miejsca noclegowe 315
Ilośc sal 700

Hotel Nicolaus

Toruń (kujawsko-pomors...)

Miejsca noclegowe 43
Ilośc sal 44

Sale konferencyjne Poznań do 150 km - Polecane obiekty

Polecane obiekty w okolicach Poznania do 150 km

Pałac Drzeczkowo
Adres: Drzeczkowo 21, 64-113 Osieczna
Największa sala konferencyjna: 85
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 102

Pałac Drzeczkowo
Pałac Drzeczkowo


Dworek Drzeczkowo to miejsce, które rzeczywiście robi wrażenie. Jest to piękny, neoklasycystyczny, doskonale odrestaurowany pałac, jeden z najpiękniejszych w całej Wielkopolsce, który został przystosowany do organizacji wydarzeń kulturalnych i spotkań biznesowych. To idealne miejsce na przygotowanie konferencji, szkolenia czy spotkania firmowego. Obiekt zachwyca wspaniałą architekturą, zabytkowymi wnętrzami, elegancją i stonowanym przepychem. W dworku znajdziemy cztery sale konferencyjne, z których największa i najbardziej przestronna umożliwia zorganizowanie konferencji na 85 osób. Obiekt posiada wszelkie udogodnienia dla klientów biznesowych, zaplecze biurowe, dostęp do bezprzewodowego internetu, nagłośnienie, dobre oświetlenie oraz szereg urządzeń multimedialnych. Jest tu również możliwość organizacji kilkudniowych wydarzeń z nocowaniem we wspaniałych, zabytkowych apartamentach. Świetna obsługa, przepiękne położenie i niezwykła historia tego miejsca sprawią, że każde wydarzenie zorganizowane w Dworku Drzeczkowo pozostanie niezapomniane.


Hotel Restauracja Kaukaska
Adres: ul. Poniatowskiego 19, 64-200 Wolsztyn
Największa sala konferencyjna:
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 37

Hotel Restauracja Kaukaska
Hotel Restauracja Kaukaska


Hotel i Restauracja Kaukaska to miejsce, w którym nie tylko można wypocząć i dobrze zjeść. Obiekt cieszy się sporym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych, którzy doceniają niezwykłe położenie, sporo atrakcji turystycznych i przyrodniczych, a także profesjonalne przygotowanie wnętrza. To idealne miejsce na kameralne spotkanie z dala od zgiełku miasta. W hotelu znajduje się jedna, przestronna i dobrze wyposażona sala konferencyjna, która jest przystosowana do organizacji różnego rodzaju spotkań. Zapewnia doskonałe wyposażenie, możliwość zmiany ustawienia i przemeblowania wnętrza, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych. Na terenie obiektu znajduje się dostęp do bezprzewodowego internetu. Dla uczestników kilkudniowych wydarzeń jest możliwość zakwaterowania w hotelowych apartamentach. Dużą zaletą hotelu jest również świetna kuchnia, która zapewnia wyżywienie na najwyższym poziomie. Organizacja konferencji w Hotelu Restauracji Kaukaska to gwarancja pełnego sukcesu każdego wydarzenia.


Hotel Senator
Adres: ul. Senatorska 1, Zbąszyń
Największa sala konferencyjna:
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 39

Hotel Senator
Hotel Senator


Elegancki, zabytkowy Hotel Senator jest miejscem, które niewątpliwie robi wrażenie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Efektowna architektura i pięknie urządzone wnętrza zachęcają nie tylko do wypoczynku, ale również do biznesowych spotkań, konferencji i szkoleń. Hotel Senator cieszy się dużą popularnością wśród klientów biznesowych, którzy doceniają niezwykłe położenie i wygląd hotelu, a także doskonałe przygotowanie wnętrz. W ofercie dla klientów biznesowych znajduje się przestronna sala konferencyjna, która spełnia najwyższe wymagania – posiada klimatyzację, dobre nagłośnienie i oświetlenie, dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego oraz bezprzewodowego internetu. Obiekt pozwala na organizowanie kilkudniowych, kameralnych wydarzeń, połączonych z zakwaterowaniem w hotelowych apartamentach oraz korzystaniem z wielu innych atrakcji. Jeśli szukają państwo spokojnego miejsca na spotkanie biznesowe, Hotel Senator na pewno sprawdzi się w stu procentach.

Poznań - 418 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Poznań - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo