img

Kompleksowy pakiet konferencyjny w Hotel Magellan

hotelmagellan.pl

Hotel Magellan*** Business & Spa jest miejscem przyjaznym biznesowi oraz prowadzeniu konferencji i szkoleń. Obiekt oferuje specjalny, kompleksowy pakiet konferencyjny, którego koszt w zależności od wybranego wariantu, rozpoczyna się od 139 zł za osobę. W ostatnim czasie hotel znalazł się w elitarnym gronie ośrodków biznesowych, które rekomenduje miesięcznik Forbes.

Centrum Konferencyjne Hotelu Magellan składa się z ośmiu nowoczesnych sal konferencyjnych. Łączna powierzchnia pomieszczeń to blisko 1500 mkw, które przekładają się na możliwość organizacji wydarzeń nawet do 1000 uczestników. Hotel zapewnia profesjonalną obsługę spotkań i pomoc w kwestiach technicznych, a dodatkowo proponuje też nocleg w komfortowych pokojach oraz pełen zakres usług gastronomicznych.

Kompleksowo przygotowany obiekt umożliwia organizację eventów firmowych, a także oferuje szeroki wybór atrakcji dodatkowych. Po zakończonych spotkaniach biznesowych hotel zaprasza do Klubu Nocnego oraz Instytutu SPA z kompleksem basenowym, gdzie możliwy jest odpoczynek, relaks i regeneracja sił. Wśród licznych atutów obiektu na uwagę zasługuje wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla sektora biznesowego, profesjonalne podejście do potrzeb klienta oraz wysoka jakość obsługi.

Data publikacji: 09.06.2017

Najnowsze newsy branżowe - łódzkie

Nasi partnerzy