Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Aqua Zdrój

Wałbrzych (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 124
Ilośc sal 250

Hotel*** Adam & SPA

Kudowa Zdrój (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 170
Ilośc sal 100

BLUE MOUNTAIN RESORT

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 1000
Ilośc sal 500

Hotel Sonata

Duszniki Zdrój (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 56
Ilośc sal 100

Woj.Dolnośląskie (Dolny Śląsk) - 313 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia
Wałbrzych
Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

Zaplecze konferencyjne obiektu

Sala konferencyjna w Starej Kopalni w Wałbrzychu idealnie sprawdzi się w roli miejsca na przeprowadzenie szkoleń, konferencji, posiedzeń, sympozjów, prezentacji firmowych, czy warsztatów.  Znajduje się na drugim piętrze z dostępem do windy. Sala połączona jest z dwoma mniejszymi pomieszczeniami technicznymi.

Lokalizacja

Stara Kopalnia. Centrum Nauki i Sztuki znajduje się na ul. Piotra Wysockiego w tym mieście. W pobliżu znajdują się wieża widokowa, a do zwiedzania są także obiekty w Starej Kopalni. Odległość z Dworca PKP to tylko kilkanaście minut samochodem.

Hotel Karolinka
Karpacz
Hotel Karolinka

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Karolinka ma w swojej ofercie 2 sale konferencyjne, komfortowe o wysokich standardach, są klimatyzowane, mają bezpłatny Internet WIFI, możliwość zaciemnienia okien, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny w tym rzutnik, ekran, nagłośnienie wysokiej klasy. Sale pomieścić mogą od 100 do 30 osób. Pozwala to  na przygotowanie większego wydarzenia jak i bardziej kameralnego. Nasi pracownicy służą pomocą i odpowiedzą na każde pytanie. Zapewnimy catering i przerwy kawowe

Lokalizacja

Hotel Karolinka to kameralne miejsce w Karpaczu, znajduje się zaledwie 1km Od świątyni Wang i 1,2 km od stacji kolejki linowej na Kopę. U nas można rozkoszować się  malowniczym  widokiem Polskich gór.

Pensjonat Carmen
Szklarska Poręba
Pensjonat Carmen

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pasjonat Carmen to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju szkoleń i konferencji. Posiada salę konferencyjna, która pomieści 52 osoby. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Każde spotkanie przygotowywane jest z największa starannością. O wszystko dba profesjonalna obsługa. 

Lokalizacja

Pensjonat Carmen położony jest w malowniczej okolicy Szklarskiej Poręby u stóp Szrenicy. Dzieli go zaledwie kilometr od PKS. W niedalekiej odległości znajduje się także Wodospad Szklarki i Kamieńczyka. Jest to dogodna lokalizacja, dzięki, której goście odwiedzają obiekt o każdej porze roku nie tylko w celach biznesowych. 

Hotel & Medi – SPA Biały Kamień
Świeradów Zdrój
Hotel & Medi – SPA Biały Kamień

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel & Medi- SPA to także idealne miejsce by przygotować konferencje, eventy, szkolenia, dla naszych klientów mamy 2 sale, klimatyzowane, z dostępem do bezpłatnego Internetu WIFI, z możliwością zaciemnienia okien, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny w tym projektor, rzutnik slajdów, flipchart. Największa sala może ugościć do 200 uczestników. Każde wydarzenie ma swojego opiekuna który dzięki profesjonalnej wiedzy zapewni najwyższy poziom spotkania. Zapewniamy catering i przerwy kawowe, mamy także klimatyczny Cafe Bar.
   
Lokalizacja

Hotel & Medi- SPA położony jest w górach  kilkaset metrów od uzdrowiska Świeradów- Zdrój
 

woj. Dolnośląskie (Dolny Śląsk) - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy