Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Nowodworski

Legnica (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 49
Ilośc sal 40

Hotel Milenium

Legnica (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 165
Ilośc sal 500

Pałac Margot

Karpacz (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 70
Ilośc sal 125

Pałac Krobielowice

Kąty Wrocławskie (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 55
Ilośc sal 120

Woj.Dolnośląskie (Dolny Śląsk) - 336 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

BLUE MOUNTAIN RESORT
Szklarska Poręba
BLUE MOUNTAIN RESORT

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Blue Mountain Resort to właściwe miejsce na zorganizowanie konferencji, eventu, szkolenia, zapewniamy 5 sal o najwyższym standardzie, łączna ich powierzchnia to 450m2, są one klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio- wizualny w tym projektor, ekran, system nagłośnieniowy, flipchart. Możemy także przygotować przestrzeń eventową na zewnątrz obiektu dla nawet 500 osób. Do dyspozycji naszych gości także biznesowych mamy bogate menu które pozwala na wystawny bankiet jak i na małą przerwę kawową. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Lokalizacja

Blue Mountain Resort położony jest w przepięknej scenerii Karkonoszy i gór Izerskich w sudeckiej miejscowości Szklarska Poręba.

Hotel Sonata
Duszniki Zdrój
Hotel Sonata

Zaplecze konferencyjne

Trzy nowoczesne sale zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić uczestnikom maksymalną wygodę. Nadają się nie tylko na spotkania w mniejszym gronie, ale także na większe konferencje czy prelekcje. Sale są przeznaczona dla 20-100 osób i na uwagę zasługuję nowoczesne zaplecze techniczne.

Lokalizacja

Duszniki Zdrój to niezwykle klimatyczne miasto. Dojazd z Wrocławia zajmuje ok. 1,5 godziny, a położenie hotelu niedaleko głównych dróg zapewnia komfortowy dojazd. To także świetny punkt wypadowy do poznawania uroków tego regionu. A jest tu co zobaczyć.

Hotel Karolinka
Karpacz
Hotel Karolinka

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Karolinka ma w swojej ofercie 2 sale konferencyjne, komfortowe o wysokich standardach, są klimatyzowane, mają bezpłatny Internet WIFI, możliwość zaciemnienia okien, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny w tym rzutnik, ekran, nagłośnienie wysokiej klasy. Sale pomieścić mogą od 100 do 30 osób. Pozwala to  na przygotowanie większego wydarzenia jak i bardziej kameralnego. Nasi pracownicy służą pomocą i odpowiedzą na każde pytanie. Zapewnimy catering i przerwy kawowe

Lokalizacja

Hotel Karolinka to kameralne miejsce w Karpaczu, znajduje się zaledwie 1km Od świątyni Wang i 1,2 km od stacji kolejki linowej na Kopę. U nas można rozkoszować się  malowniczym  widokiem Polskich gór.

Pensjonat Orla Skała***
Szklarska Poręba
Pensjonat Orla Skała***

Zaplecze konferencyjne

W pensjonacie Orla Skała znajduje się sala konferencyjna, która jest w stanie pomieścić 120 osób. Pomoc od momentu planowania, aż po czuwanie nad przebiegiem wydarzenie do spore ułatwienie. Sala jest wyposażona w zaplecze techniczne. Warto także skorzystać z bufetu kawowego oraz lokalnych przysmaków.

Lokalizacja

Otoczony lasami i zielenią Pensjonat Orla Skała to miejsce doskonałe zarówno do pracy jak i wypoczynku. To świetny punkt wypadowy na liczne szlaki, a zimą możliwość jazdy na nartach czy desce. Warto organizując konferencję wziąć pod uwagę nawet dalszą lokalizację, ale oferującą tyle wspaniałych miejsc i widoków.

HP Park Plaza
Wrocław
HP Park Plaza

Zaplecze konferencyjne

Sale modułowe to świetne rozwiązanie, które pozwala na idealne dopasowanie przestrzenie do potrzeb, W tym hotelu znajduje się łącznie cześć sal, ale część z nich można łączyć dzięki systemom mobilnych ścianek. Dzięki temu można uzyskać salę na konferencję do 180 osób. Poza tym jest tutaj nowoczesne zaplecze techniczne.

Lokalizacja

Niesamowita lokalizacja nie tylko w centrum miasta ale także nad samą Odrą sprawia, że piękne widoki są gwarantowane. To właśnie tu w okolicy Ostrowa Tumskiego znajdują się najciekawsze atrakcje miasta. Warto wybrać się na spacer, odwiedzić rynek czy zobaczyć Panoramę Racławicką.

woj. Dolnośląskie (Dolny Śląsk) - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo