img

Konferencje w kameralnych obiektach w Poznaniu

Stolicą Wielkopolski jest Poznań, jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji w Poznaniu zobacz ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie wielkopolskim sprawdź ponad 200 obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze kameralne obiekty konferencyjne organizujące konferencje w Poznaniu:

 

1. Hotel Kolegiacki****

Dane teleadresowe:   
ul. Plac Kolegiacki 5, 61-841 Poznań
tel. 61 855 05 05
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Ilość miejsc noclegowych: 48

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kolegiacki wyróżnia niesamowita architektura. Obiekt jest zlokalizowany w odrestaurowanych kamieniach i znajduje się w samym centrum Poznania. To doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji czy szkolenia. Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna, która jest przystosowana dla 40 osób.

Jednak prawdziwą wisienką na torcie jest zabytkowa piwniczka, w której także można zorganizować firmowy event od 60-80 osób. Na gości czekać będzie poczęstunek powitalny, przerwa kawowa oraz dobrane menu zgodnie z upodobaniami. Poza hotelową restauracją warto po części oficjalnej wypocząć na tarasie na dachu kamienicy z niesamowitym widokiem na miasto. Komfortowy dojazd oraz pomoc pracowników w organizacji to zdecydowane plusy tego miejsca.

Wnętrza, które się wyróżniają z pewnością docenią wszyscy zaproszeni goście. Po konferencji warto wypocząć w hotelowych pokojach z licznymi udogodnieniami jak minibar czy wygodne biurko do pracy.

Więcej informacji znajdziesz na stronach: Hotel Kolegiacki - sale konferencyjne i Konferencje w hotelu Kolegiackim.

 

2. Meet Hotel Poznań***

Dane teleadresowe:
ul. Wagrowska 6a, 61-369 Poznań
tel. 662 233 427
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Ilość miejsc noclegowych: 60

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Planując zorganizowanie konferencji czy szkolenia często zapominamy o sprawdzeniu zaplecza technicznego. Brak dobrego nagłośnienia może być problematyczny, zwłaszcza przy większych wydarzeniach i licznych grupach. Meet Hotel Poznań oferuje nowocześnie wyposażone i w pełni przystosowane sale konferencyjne.

Na ich wyposażeniu znajduje się nowoczesny system nagłaśniający, projektor multimedialny, mikrofon bezprzewodowy, flipchart a także szybkie łącze internetowe. Sale są klimatyzowane, a żeby zapewnić maksymalny komfort i wykorzystanie przestrzeni można je dowolnie zaaranżować. Sale idealnie nadają się na mniejsze spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty czy prezentacje. Mniejsza sala idealnie nada się dla 12 osób, większa dla 30.

Poza tym pracownicy hotelowi zadbają o wszystkie wygody. W przerwie każdy chętnie napije się kawy i posili przygotowanymi przekąskami. A kolacja w hotelowej restauracji będzie miłym zakończeniem intensywnego dnia. Potem warto odpocząć w komfortowo wyposażonych pokojach.

Zobacz więcej na: Meet Hotel Poznań - sale konferencyjne lub Konferencje w Meet Hotel Poznań.

 

3. Hotel FairPlayce Poznań***

Dane teleadresowe:
ul. Bożydara 10, 61-607 Poznań
tel. 61 828 79 04
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Ilość miejsc noclegowych: 40

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel FairPlayce Poznań jest położony w odległości ok. 6 km od centrum miasta. Dojazd do niego jest dogodny, a na miejscu czeka przestronny parking dla gości. Hotel znajduję się przy zielonych terenach nadwarciańskich, dzięki czemu nawet w mieście można poczuć sielski klimat odpoczynku.

To miejsce idealnie nada się na zorganizowanie firmowego spotkania, szkolenia czy warsztatów. Mniejsza sala konferencyjna to świetna przestrzeń do spotkań w mniejszym, maksymalnie 8-osobowym gronie. Z kolei większa sala może pomieścić 50 osób. Sala posiadają zaplecze techniczne, dzięki czemu całość wydarzenie przebiegnie sprawnie. W czasie spotkania warto skorzystać z opcji cateringu i hotelowej restauracji.

Ten hotel to idealne miejsce dla tych, którzy są entuzjastami sportu. Spotkania można połączyć z rekreacją choćby na kortach tenisowych. Często w mniej formalnych warunkach rozmowy biznesowy nabierają nowego tempa. Do dyspozycji gości pokoje wyposażone w liczne udogodnienia, które pozwolą na wypoczynek po całym dniu.

Zorganizuj konferencję w hotelu FairPlayce.


Data publikacji: 14.04.2022

Nasi partnerzy