img

Nowa jakość konferencji w Wielkopolsce – Hotel Sułkowski

www.hotelsulkowski.pl

Hotel Sułkowski jest trzygwiazdkowym obiektem zlokalizowanym w Boszkowie, który specjalizuje się w kompleksowej organizacji wydarzeń biznesowych i firmowych imprez integracyjnych. Obiekt wyróżnia się znakomitą lokalizacją, profesjonalnym podejściem do realizacji usług oraz doskonale przygotowaną przestrzenią konferencyjną.

Z myślą o klientach planujących przeprowadzenie spotkań biznesowych, Hotel Sułkowski przygotował funkcjonalne centrum konferencyjno-szkoleniowe o łącznej powierzchni 500 mkw. W jego skład w zależności o wybranego układu wchodzi od czterech do siedmiu sal, z których największa zajmuje 300 mkw. W hotelu możliwe jest zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników, a także innych uroczystości firmowych.

Wszystkie pomieszczenia konferencyjne obiektu posiadają dostęp do naturalnego światła, a w skład ich bogatego wyposażenia wchodzi nowoczesny sprzęt audio-wizualny, klimatyzacja, szybki internet oraz system kilkustopniowego zaciemnienia.

Dzięki wygodnej bazie noclegowej dla 159 gości w Hotelu Sułkowski możliwe jest przeprowadzenie nawet kilkudniowych wydarzeń firmowych. Tuż przy obiekcie znajduje się prywatna plaża nad jeziorem Dominickim, która stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku dla uczestników spotkań.

Data publikacji: 23.03.2017

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy