Artykuły archiwalne - Katowice

 • Przedsiębiorstwo XXI wieku- doświadczenia i perspektywy zarządzania

  Tematem przewodnim konferencji jest zarządzanie przedsiębiorstwami. Organizatorom zależy na wymianie poglądów oraz doświadczeń z prac badawczych dotyczących różnych dziedzin zarządzania. celem jest ustalenie wyzwań, przed jakimi stoją wszystkie przedsiębiorstwa XXI wieku. W konferencji (...)

  25-11-2014

  Więcej>

 • Pierwszy Hotel Holiday Inn na Śląsku!

  Otwarcie hotelu ma nastąpić już w 2016 roku. Obiekt będzie się znajdował w pobliżu Expo Silesia, zaledwie 29 kilometrów od lotniska Katowice-Pyrzowice. Łączna powierzchnia konferencyjna hotelu ma wynosić aż 380 metrów kwadratowych. Wszystkie sale zostały zaprojektowane tak, aby można je (...)

  23-10-2014

  Więcej>

 • Konferencja w Katowicach- gdzie zaprosić gości?

  Hotel Arena Spa & Wellness został zaprojektowany z myślą o potrzebach klienta biznesowego. To tutaj zorganizujemy konferencję na najwyższym poziomie i zapewnimy naszym gościom wyjątkowy relaks. Przestronne, profesjonalnie prowadzone centrum konferencyjne wraz z licznymi miejscami noclegowymi (...)

  19-09-2014

  Więcej>

 • Katowice zapraszają na kurs!

  W spotkaniu będą uczestniczyli lekarze różnych specjalności, między innymi ortopeda, radiolog czy fizjoterapeuta. Dzięki ich obecności spotkanie będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich, którzy interesują się procesami medycznymi. Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się (...)

  22-08-2014

  Więcej>

 • Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DAGMA

  Dlaczego ACS DAGMA? Centrum Szkoleniowe DAGMA oferuje przestronne, w pełni wyposażone sale, w których możemy zorganizować zarówno mniejsze spotkania firmowe, jak i konferencje z większą liczbą uczestników. Do dyspozycji klientów jest aż 5 sal, z czego jedna jest specjalnie przystosowana (...)

  10-07-2014

  Więcej>

 • „Muzyka, terapia, edukacja. Praktyka, nauka, sztuka”

  Organizatorzy konferencji kierują swoje zaproszenie głównie do osób zajmujących się praktycznym wykorzystaniem wiedzy muzycznej, ale również do osób interesujących się tą dziedziną. Na spotkaniu będzie można wysłuchać profesjonalnych opinii na temat muzyki i muzykoterapii, a zwłaszcza (...)

  02-07-2014

  Więcej>

 • Przełożone otwarcie hotelu Browar Mariacki w Katowicach

  Na przyszły rok przełożono otwarcie budowanego właśnie, trzygwiazdkowego obiektu w Katowicach. Obiekt będzie działał pod nazwą Best Western Browar Mariacki. Zlokalizowany został przy ul. Mariackiej, na terenie dawnego Hotelu Śląskiego. Best Western Browar Mariacki zaplanowany został jako (...)

  06-06-2014

  Więcej>

 • Czy w Katowicach powstanie nowy hotel?

  Dawny dworzec PKS w Katowicach, położony przy ul. Piotra Skargi, od lat odstraszał mieszkańców swoim wyglądem. Stary budynek obity falistą blachą nie pasuje do sąsiadującej z nim zabudowy. Ciekawy pomysł na zagospodarowanie obiektu oraz terenu wokół ma właściciel budynku – grupa GC Invest (...)

  24-03-2014

  Więcej>

 • Hotel Szafran w Czeladzi

  Hotel Szafran Czeladź zlokalizowany został w samym sercu Zagłębia Śląskiego. Dzięki bliskości arterii komunikacyjnych, łatwo dojechać stąd do Katowic, Sosnowca, Będzina czy Dąbrowy Górniczej. W obiekcie znajduje się 116 pokoi gościnnych, w tym 7 ekskluzywnych apartamentów. Każdy pokój (...)

  04-03-2014

  Więcej>

 • Otwarcie hotelu Centrum Sosnowiec przesunięte

  Hotel Centrum Sosnowiec zostanie otwarty w odnowionej kamienicy przy ul. Modrzejowskiej 3, położonej zaledwie 200 metrów od dworca PKS. W pierwszym etapie hotel będzie udostępniał 30 pokoi typu Standard, Superior oraz apartament. W pokojach będzie znajdowało się wygodne łóżko, biurko do pracy, (...)

  27-01-2014

  Więcej>

Nasi partnerzy