Artykuły archiwalne - Lublin

 • Spotkania biznesowe w Hotelu Europa Lublin

  Hotel Europa zachwyca luksusem oraz połączeniem historii z nowoczesnością. Jego usługi są przystosowane zarówno do potrzeb gości podróżujących służbowo, jak i prywatnie. Posiada 73 w pełni wyposażone, pięknie zaaranżowane pokoje, a także ekskluzywne apartamenty prezydenckie. Hotel Europa (...)

  13-06-2016

  Więcej>

 • Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

  W obszernym Centrum znajdzie się sala mieszcząca nawet do 1, 2 tysiąca osób. To tutaj mają być organizowane najważniejsze koncerty, spektakle teatralne i wydarzenia artystyczne. Ponadto, w obiekcie znajdzie się kilka różniących się wielkością sal, takich jak: sala kinowa, sala kameralna, (...)

  05-08-2014

  Więcej>

 • Konferencja w Lublinie

  Jaki obiekt będzie najlepszy? Centrum Konferencyjno Wystawiennicze Restauracja Etiuda to jedno z kilku miejsc w Lublinie, które zajmuje się profesjonalną organizacją imprez firmowych. To doskonałe miejsce, które zostało stworzone tak, aby spełniać wszystkie potrzeby zwłaszcza jeśli chodzi (...)

  10-07-2014

  Więcej>

 • Biblioteka w czasie-czas w bibliotece

  Wydawać by się mogło, że instytucja ta nie odgrywa większej roli w naszym życiu, jednak biorąc pod uwagę nieco dłuższy okres, warto zwrócić uwagę na ogromny jej wpływ w dziedzinie komunikacji oraz kultury.Biblioteki od wielu wieków stanowią tak zwane magazyny pamięci, w których są (...)

  09-07-2014

  Więcej>

 • Pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Lublinie

  Na lipiec tego roku zaplanowano otwarcie pierwszego w Lublinie pięciogwiazdkowego hotelu. Będzie nim Hotel Alter, położony w samym centrum Lublina - na Starym Mieście - przy zabytkowej ulicy Grodzkiej. Aktualnie w tym kameralnym, luksusowym obiekcie trwają prace wykończeniowe oraz wyposażanie (...)

  18-06-2014

  Więcej>

 • Już w grudniu otwarcie Hotelu Wieniawskiego w Lublinie

  Na finiszu znajdują się już prace budowlane w Hotelu Wieniawskim w Lublinie. Otwarcie zlokalizowanego przy ul. Sądowej 6 obiektu planowane jest na grudzień tego roku. Obiekt o całkowitej powierzchni ponad 2 tys. metrów kwadratowych będzie posiadał osiem kondygnacji. Hotel Wieniawa zaplanowano (...)

  05-06-2014

  Więcej>

 • W Lublinie powstaje Centrum Konferencyjne

  Projektowany obiekt o powierzchni całkowitej ok. 12 850 metrów kwadratowych będzie liczyć 6 kondygnacji nadziemnych, zaprojektowanych na planie rombu. W części podziemnej zaplanowano stworzenie trzykondygnacyjnego garażu oraz pomieszczeń technicznych. W obiekcie wydzielone zostaną trzy części: - (...)

  29-01-2014

  Więcej>

Nasi partnerzy