Artykuły archiwalne - Szczecin

 • Czy w Szczecinie powstanie Hilton?

  Pomimo tego, że znana na całym świecie firma hotelarska Hilton posiada w Polsce już 8 obiektów noclegowych, hotelarski moloch nie zwalnia tempa i planuje budowę kolejnych hoteli w Polsce. Coraz bardziej realne są plany budowy czterogwiazdkowego Hiltona w stolicy Pomorza Zachodniego – Szczecinie (...)

  16-05-2014

  Więcej>

 • Oficjalne otwarcie hotelu w Trzebiatowie

  Hotel SPA Akacjowy Dwór leży w niedużej miejscowości koło Stargardu Szczecińskiego – w Trzebiatowie. Położenie z dala od wielkich metropolii sprawia, że jest to zaciszne, spokojne miejsce, w którym można wypocząć i nabrać sił. W relaksującym otoczeniu można poddać się zabiegom w (...)

  27-02-2014

  Więcej>

 • Najlepsze Day Spa w Polsce - Baltica Wellness & Spa ze Szczecina

  Dlaczego Baltica Wellness & Spa otrzymała tak wysoką ocenę? Wszystko ze względu na wysokie standardy oraz bogatą ofertę zabiegów w gabinetach kosmetycznych, znajdujących się w obiekcie. W Strefie Wellness można skorzystać m. in. z łaźni parowej, osmańskiej i aromatycznej, groty śnieżnej, (...)

  20-02-2014

  Więcej>

 • Szansa na luksusowy hotel w Świnoujściu

  Działka, którą kupiła znana spółka, posiada świetną lokalizację. Usytuowana jest między Świnoujściem a Międzyzdrojami, w bezpośredniej bliskości Morza Bałtyckiego, 6 kilometrów od przeprawy promowej Świnoujście-Warszów. Wydawałoby się, że miejsce to idealnie nadaje się na luksusowy, (...)

  19-02-2014

  Więcej>

 • Nowe centrum hotelowo-biurowe w Szczecinie

  Inwestycja będzie nosiła nazwę Szczecin Odra Park. Inwestor zaplanował wybudowanie trzech budynków biurowych przy kanale Parnickim, a także dodatkowo komfortowego hotelu ze SPA i z podziemnymi parkingami, mogącymi pomieścić aż 900 samochodów. W I etapie inwestycji powstać ma hotel i jeden (...)

  05-02-2014

  Więcej>

 • Czy dojdzie do rozbudowy Park Hotelu w Szczecinie?

  Park Hotel jest luksusowym hotelem, umiejscowionym w samym centrum Szczecina. Znajdują się w nim komfortowe klimatyzowane pokoje jedno- i dwuosobowe oraz dwa apartamenty z dostępem do mediów, mini barem i sejfem. W obiekcie znaleźć można również sale multimedialne, idealne do organizacji konferencji, (...)

  20-01-2014

  Więcej>

 • Interferie Medical SPA w Świnoujściu najlepszym SPA dla kobiet!

  Czterogwiazdkowy hotel Interferie Medical SPA w Świnoujściu działa dopiero od 2011 r. Swoim gościom oferuje 308 komfortowych pokoi oraz apartamentów, a także bogate centrum rekreacyjne oraz bazę zabiegową z rozbudowaną częścią spa & wellness. Goście oraz kuracjusze dbający o zdrowie mają (...)

  16-01-2014

  Więcej>

 • W Świnoujściu powstanie nowy kompleks hotelowy

  Inwestycja ma zostać przy ul. Słowackiego 2, w sąsiedztwie najszerszej polskiej plaży, historycznego Parku Zdrojowego oraz Nowej Promenady, przy której znajdują się liczne kawiarnie i restauracje. W skład kompleksu hotelowego „Trzy Wyspy” będą wchodzić trzy budynki, każdy mający po (...)

  14-01-2014

  Więcej>

 • W Szczecinie powstanie kolejny, czterogwiazdkowy hotel

  Nowy hotel powstanie w dawnym budynku Zakładów Odzieżowych Dana w Szczecinie. Prace modernizacyjne i przystosowawcze w budynku już się rozpoczęły – aktualnie trwa remont wnętrza budynku. Inwestycja ma kosztować 14 milionów złotych, a pierwszych gości czterogwiazdkowy hotel ma przyjąć (...)

  13-01-2014

  Więcej>

 • Czy w Szczecinie powstanie czterogwiazdkowy hotel?

  W kamienicy, której posiadaczem jest Paweł Golema, funkcjonuje obecnie hostel Gryf. Aspiracje samego właściciela są jednak dużo większe – uważa on, że w Szczecinie może powstać trzy- bądź czterogwiazdkowy hotel, jednak żeby podjąć takie ryzyko, Golema potrzebuje koncesji na prowadzenie (...)

  26-12-2013

  Więcej>

Nasi partnerzy