Artykuły archiwalne - Zielona Góra

 • Nowy hotel w Zielonej Górze

  Tego typu miejsce było bardzo potrzebne w Zielonej Górze. Miasto od dawna przyciąga wielu klientów i turystów, jednak Wellstreet Hotel ma im zapewnić pobyt na najwyższym poziomie. Obiekt będzie się znajdował przy alei Wojska Polskiego, czyli w miejscu gdzie jeszcze niedawno mieścił się (...)

  15-07-2014

  Więcej>

 • SUŁKOWSKI Conference & Resort- Zielona Góra

  Hotel oferuje blisko 300 miejsc noclegowych, dlatego możemy odważyć się na zaproszenie większej ilości uczestników. W całym obiekcie działa bezprzewodowy Internet. Do dyspozycji klientów jest aż 7 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Wszystkie sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt (...)

  10-07-2014

  Więcej>

 • Rozbudowa Hotelu Ruben w Zielonej Górze

  Na jesień tego roku planowane jest rozpoczęcie rozbudowy Hotelu Ruben w Zielonej Górze. Czterogwiazdkowy hotel w województwie lubuskim wzbogaci się o centrum konferencyjno-bankietowe, zaplecze gastronomiczne (kawiarnia, restauracja), nowe pokoje gościnne oraz muzeum prezentujące tradycje winiarskie (...)

  05-06-2014

  Więcej>

 • W Jeleniej Górze powstanie nowy hotel

  Budynek Galerii Górskiej w Jeleniej Górze od dwóch lat był praktycznie nieużytkowany. Spółka deweloperska, w rękach której znajdował się budynek – Ariadne – podjęła decyzję o modernizacji obiektu i przystosowaniu go do pełnienia funkcji hotelowych. Zgodnie z umową franczyzową, żeby (...)

  14-01-2014

  Więcej>

Nasi partnerzy