Artykuły archiwalne - Kielce

 • Bristol****ART & SPA Sanatorium - Wielkie Otwarcie

  Obiekt mieści się w Busku Zdrój, należy do niego willa z XIX wieku i nowoczesne SPA. W tym miejscu możemy skorzystać z różnego rodzaju rehabilitacji, zabiegów idealnych przy problemach z kręgosłupem, uwzględniających szczególnie kobiety w ciąży i po porodzie. Jest to jednak cząstka (...)

  27-03-2014

  Więcej>

 • Hotel Binkowski zaprasza!

  Czterogwiazdkowy Hotel Binkowski został oddany do użytku pod koniec ubiegłego roku. Swoim gościom oferuje 106 pokoi noclegowych (w tym pomieszczenia przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych), 4 apartamenty oraz dwa pokoje typu Studio. Na terenie obiektu funkcjonuje również klimatyczna (...)

  28-02-2014

  Więcej>

 • Już w marcu otwarcie Hotelu Miodowy Młyn

  Hotel Miodowy Młyn ma być trzygwiazdkowym obiektem, mieszczącym się w wyremontowanym i zaadaptowanym na hotel zabytkowym młynie. Znajdzie się w nim 60 miejsc noclegowych. Gości będą mogli zatrzymać się w klimatyzowanym pokoju jedno-, dwu- lub trzyosobowym o standardzie Twin bądź Double z (...)

  29-01-2014

  Więcej>

 • Sandomierz wzbogacił się o trzygwiazdkowy hotel

  Baza hoteli w Sandomierzu liczy sobie 7 obiektów. Łącznie z Małym Rzymem, 5 z nich ma standard trzygwiazdkowy. Rozwój bazy hotelarskiej w Sandomierzu i okolicach, gdzie w ciągu ostatnich czterech lat przybyło blisko 500 miejsc noclegowy, związany jest z niezwykłą popularnością Sandomierza, (...)

  15-01-2014

  Więcej>

 • Nowy hotel w Busku Zdroju

  Nowo otwarty hotel będzie nosił nazwę Hotel Bristol Art & SPA Sanatorium. Hotel będzie mógł pomieścić ponad 130 gości, dla których przygotowano 71 pokoi gościnnych oraz 42 gabinety zabiegowe. Kompleks hotelowo-sanatoryjny będzie nastawiony głównie na usługi lecznicze. W tym celu doprowadzono (...)

  09-01-2014

  Więcej>

 • Rozbudowa hotelu w Starachowicach

  Strefa Relaksu w czterogwiazdkowym Hotelu Europa w Starachowicach ma aż cztery poziomy. Do nowych atrakcji, z których można skorzystać w hotelu, zaliczyć można: - halę z basenami z bezchlorowym systemem uzdatniania wody (brodzik z fontanną w kształcie palmy, basen rekreacyjny do pływania, (...)

  08-01-2014

  Więcej>

 • Trzy dni wyszukanych smaków, świetnej zabawy i relaksu, czyli weekend z Magdą Gessler

  Jeszcze w tym miesiącu goście Hotelu Odyssey będą mogli spędzić wyjątkowy weekend wraz ze znaną restauratorką oraz jurorką najpopularniejszych programów kulinarnych! Właśnie w tej roli zobaczymy panią Magdę Gessler w Hotelu Odyssey. 25, 26 i 27 października to trzy dni wyjątkowych, wyszukanych (...)

  23-10-2013

  Więcej>

 • Miodowy hotel w Świętokrzyskiem

  - Aktualnie jesteśmy na etapie prac wykończeniowych. Wkrótce rozpoczniemy rekrutację, w ramach której wyłonimy pracowników na stanowiska obsługi hotelowej oraz części gastronomicznej – mówi Agnieszka Oszczudłowska-Mendak z działu marketingu. Hotel, który przystosowany będzie do standardu (...)

  16-10-2013

  Więcej>

 • Poszerzona oferta Hotelu Europa w Starachowicach

  Strefa relaksu znajduje się w dobudowanej przed dwoma laty nowej części hotelu. Zajmie aż cztery poziomy, a nowa oferta ma zadowolić miłośników aktywnego spędzania czasu. Część basenowa położona będzie na parterze budynku. W kompleksie basenowym zastosowano bezchlorowy system uzdatniania (...)

  14-10-2013

  Więcej>

 • Bogatsza oferta Hotelu Oddyssey

  Balon sterowany jest przez wykwalifikowanych pilotów z grupy Skaywalkers. Z oferty mogą skorzystać nie tylko goście hotelowi, ale również wszyscy, którzy szukają ciekawych wrażeń. Po podniebnej podróży emocje można wyciszyć korzystając z ekskluzywnych hotelowych basenów lub gabinetów (...)

  11-09-2013

  Więcej>

Nasi partnerzy