Artykuły archiwalne - Opole

 • De Silva Premium Opole- otwarcie już w październiku

  Obiekt będzie posiadał aż 5 sal konferencyjnych, w których znajdować się będą mobilne ściany, które znacznie ułatwią stworzenie odpowiedniej aranżacji podczas konkretnej imprezy. Wszystkie sale wyposażone będą w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. Ponadto, we wszystkich pomieszczeniach (...)

  06-08-2014

  Więcej>

 • Piano Hotel w Opolu zaprasza!

  Hotel przygotował specjalną ofertę konferencyjną dla tych, którzy cenią sobie spotkania biznesowe w nieco mniejszym gronie. Styl panujący w obiekcie to połączenie lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku, dzięki czemu cały wystrój wygląda naprawdę elegancko i gustownie. Konferencje (...)

  09-07-2014

  Więcej>

 • Przesunięto otwarcie Hotelu DeSilva Opole

  Na jesień przesunięto otwarcie Hotelu DeSilva w Opolu. Obiekt, który pierwotnie miał przyjąć pierwszych gości już latem tego roku, musiał przesunąć inaugurację działalności. Hotel DeSilva w Opolu zlokalizowany został w samym centrum województwa opolskiego, przy nabrzeżu Kanału Młynówka (...)

  09-06-2014

  Więcej>

 • Jeszcze w tym miesiącu otwarcie Piano Hotel

  Na koniec czerwca zaplanowano otwarcie nowego hotelu w Opolu. Mowa tu o Piano Hotel Restaurant & Pub. Obiekt został zlokalizowany w znanym miejscu Opola – na Wyspie Pasieka, w pobliżu lokalnego amfiteatru. Obiekt odda do dyspozycji gości pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartament, a także restaurację (...)

  03-06-2014

  Więcej>

 • Nowa sala konferencyjna w Opolu

  Dom Expo w Opolu jest trzypoziomową halą, w której znajdzie się aż 2 tys. metrów kwadratowych strefy konferencyjno-ekspozycyjnej. Na terenie obiektu znajduje się otwarty plac ekspozycyjno-targowy, strefa dla dzieci, przestrzeń biurowy oraz strefa gastronomiczna. W obiekcie znaleźć można 250 (...)

  26-02-2014

  Więcej>

 • Cztery gwiazdki dla pensjonatu Villa Park w Opolu

  Liczący sobie 7 lat pensjonat Villa Park zlokalizowany jest w XIX-wiecznym obiekcie, położonym w wiekowym parku. W hotelu znaleźć można dziesięć pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych z dostępem do internetu, w tym pokoje o podwyższonym standardzie. W przyszłości obiekt ma wzbogacić się o kolejne (...)

  25-02-2014

  Więcej>

 • Kolejny hotel w województwie opolskim

  Hotel Magiczny Zakątek – bo tak będzie nazywał się nowo otwarty obiekt – stylizacją wnętrz będzie nawiązywał do znanych bajek. Za wygląd wnętrz odpowiada architekt Ewa Budniewska-Bratek. W hotelu zaplanowano budowę 31 pokoi i jednego apartamentu, dzięki czemu Hotel Magiczny Zakątek (...)

  27-01-2014

  Więcej>

 • Latem ruszy hotel DeSilva w Opolu

  Czterogwiazdkowy Hotel DeSilva w Opolu powstanie w zabytkowej części miasta, przy ul. Powolnego 10. W hotelu znajdzie się 111 jedno- i dwuosobowych pokoi hotelowych, które będą mogły pomieścić łącznie 218 gości. W hotelu znajdą się również apartamenty oraz pokoje przystosowane do potrzeb (...)

  22-01-2014

  Więcej>

 • Kiedy Best Western otworzy obiekt w Opolu?

  Hotel najprawdopodobniej zostanie otworzony w połowie 2014 r. Kamienica, w której ma mieścić się hotel, zlokalizowana jest blisko centrum Opola, przy ul. Waryńskiego 17. Docelowo w obiekcie ma zostać udostępnionych 28 pokoi i dwa apartamenty. Łącznie, trzygwiazdkowy hotel Best Western w Opolu (...)

  09-01-2014

  Więcej>

Nasi partnerzy