Artykuły archiwalne - Łódź

 • Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Łodzi

  Łódź Sala 2 Szkoleniowa Cena za godzinę: 100 zł Dzielnica: Śródmieście W poszukiwaniu sprawdzonego miejsca na konferencję czy szkolenie w centrum Łodzi, sprawdź tę lokalizację. Sala konferencyjna znajduje się w odrestaurowanym budynku fabryki z początków XX wieku. Zapewnia wyjątkowy (...)

  28-06-2021

  Więcej>

 • Sale szkoleniowo-konferencyjne na ponad 300 osób w Łodzi

  Na mapie Łodzi dostępnych jest kilka ośrodków będących w stanie pomieścić nawet kilkaset osób, bez ryzyka ścisku czy niepotrzebnego stresu związanego z brakiem miejsc. Konferencja w Expo- Łódź Expo- Łódź to obiekt zaprojektowany w nowoczesny i ekologiczny sposób. Dogodne (...)

  26-07-2019

  Więcej>

 • Kameralne sale na konferencje w Łodzi

  Każdy znajdzie coś dla siebie, czy jest to industrialny klimat, połączenie nowoczesności z historią dawnej fabryki wełny czy zaciszne miejsce wśród zieleni z dala od centrum. Wybór zależy tylko od indywidualnych preferencji. Sala szkoleniowo – konferencyjna w CoSpot Office & (...)

  26-07-2019

  Więcej>

 • Jesienny pakiet konferencyjny w Hotelu Ossa

  Centrum Kongresowe Ossa w ramach jesiennego pakietu konferencyjnego oferuje wynajem profesjonalnej sali konferencyjnej dostosowanej do charakteru wydarzenia, udostępnienie pełnego wyposażenia technicznego, zapewnienie przerwy kawowej i lunchu dla uczestników, pomoc Business Managera na każdym etapie (...)

  01-12-2017

  Więcej>

 • Zatoka Sportu - nowe sale konferencyjne w Łodzi

  Zatoka Sportu jako unikalne centrum na konferencje w Łodzi, dysponuje trzema salami przeznaczonymi odpowiednio dla 30, 96 oraz 208 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w sprzęt audio-wizualny i doskonale sprawdzają się w czasie szkoleń, konferencji oraz seminariów. Pierwsza z sal (...)

  31-10-2017

  Więcej>

 • Hotel Ambasador Premium – nowy obiekt konferencyjny w Łodzi już otwarty!

  Hotel Ambasador Premium**** dysponuje bazą noclegową dla około 400 gości, którą tworzą pokoje o zróżnicowanym standardzie oraz apartamenty. Wszystkie pomieszczenia charakteryzują się najwyższym standardem i bogatym wyposażeniem, które gwarantuje gościom najlepsze warunki do wypoczynku (...)

  01-10-2017

  Więcej>

 • Kompleksowy pakiet konferencyjny w Hotel Magellan

  Centrum Konferencyjne Hotelu Magellan składa się z ośmiu nowoczesnych sal konferencyjnych. Łączna powierzchnia pomieszczeń to blisko 1500 mkw, które przekładają się na możliwość organizacji wydarzeń nawet do 1000 uczestników. Hotel zapewnia profesjonalną obsługę spotkań i pomoc w kwestiach (...)

  09-06-2017

  Więcej>

 • Konferencje w wyjątkowym otoczeniu – Hotel Kolumna Park

  Hotel Kolumna Park po zakończeniu ubiegłorocznej modernizacji, dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, w skład którego wchodzi siedem zróżnicowanych powierzchniowo sal. Pomieszczenia charakteryzują się doskonałym wyposażeniem, a w ich wnętrzach możliwe jest zorganizowanie wydarzeń (...)

  01-06-2017

  Więcej>

 • Stacja Nowa Gdynia – więcej niż konferencje

  W hotelu Stacja Nowa Gdynia znajdują się dwie sale konferencyjne oraz sala biznesowa, w których możliwe jest organizowanie wszelkiego rodzaju spotkań dla grup do 90 osób. Pomieszczenia udostępniane są z pełną infrastrukturą teleinformatyczną, pozwalającą na komfortowe prowadzenie prezentacji (...)

  24-04-2017

  Więcej>

 • Profesjonalne wydarzenia biznesowe w DoubleTree by Hilton Łódź

  Zaplecze konferencyjne DoubleTree by Hilton Łódź składa się z 13 kompleksowo wyposażonych sal, które charakteryzują się nowoczesnością i dużą funkcjonalnością przestrzeni. Obiekt dysponuje zarówno kameralnymi pomieszczeniami dla kilku osób, jak i przestronnymi salami, które mogą pomieścić (...)

  05-04-2017

  Więcej>

Nasi partnerzy