Artykuły archiwalne - Trójmiasto

 • Pakiety integracyjne z salą gratis! - Hotel SPA Faltom

  Hotel SPA Faltom jest czterogwiazdkowym obiektem zlokalizowanym zaledwie 8 km od centrum Gdyni. Położenie obiektu gwarantuje znakomite połączenie komunikacyjne z pozostałymi Trójmiejskimi miastami, półwyspem Helskim, a także lotniskiem Gdańsk-Rębiechowo. Zaplecze konferencyjne Hotelu SPA (...)

  01-12-2017

  Więcej>

 • Rozbudowa sopockiego Hotelu Bayjonn zakończona!

  Z okien rozbudowanego piętra Hotelu Bayjonn rozpościera się widok na morze i popularne molo. W ramach inwestycji przeprowadzonej w obiekcie odświeżone zostały części wspólne, a także sala konferencyjna. W budynku odbył się lifting recepcji umiejscowionej przy holu, a wybrane pokoje na niższych (...)

  30-10-2017

  Więcej>

 • Hotel Dal** - profesjonalna oferta dla biznesu

  Centrum konferencyjne hotelu Dal składa się z pięciu nowoczesnych i doskonale wyposażonych sal, które pozwalają na przeprowadzenie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Wszystkie pomieszczenia konferencyjno-szkoleniowe oferowane są z pełnym wyposażeniem multimedialnym, które gwarantuje najwyższy (...)

  06-06-2017

  Więcej>

 • Hotel Haffner – biznes w luksusowej przestrzeni

  VIP Lounge jest luksusową częścią Hotelu Haffner, która służyć ma przede wszystkim gościom podróżującym służbowo. Przestrzeń ta sprzyja prowadzeniu spotkań oraz pracy w przyjaznej atmosferze. Kameralny charakter pomieszczenia pozytywnie wpływa na budowanie relacji oraz przeprowadzenie (...)

  30-05-2017

  Więcej>

 • Konferencje w Hotelu Cztery Brzozy – nowoczesność i profesjonalizm

  W trzygwiazdkowym obiekcie znajduje się klimatyzowana sala bankietowo-konferencyjna, która jest aranżowana i przygotowywana zgodnie z oczekiwaniami klientów i charakterem wydarzenia. Jej 230-metrowa powierzchnia umożliwia przeprowadzenie dowolnego spotkania firmowego nawet dla 200 gości. Pomieszczenie (...)

  21-04-2017

  Więcej>

 • Hotel Renusz*** - nowoczesne sale konferencyjne w Trójmieście

  Z myślą o potrzebach klientów biznesowych Hotel Renusz przygotował trzy sale konferencyjne, które mogą być dowolnie aranżowane i dostosowywane do charakteru spotkań. Największe z dostępnych pomieszczeń zajmuje 195 mkw i przy wyborze ustawienia teatralnego jest w stanie pomieścić nawet 150 (...)

  31-03-2017

  Więcej>

 • Szafarnia 10 – efektywne konferencje i szkolenia

  Szafarnia 10 dysponuje dwoma, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które posiadają dostęp naturalnego światła oraz sztuczne oświetlenie. W połączonych pomieszczeniach możliwe jest zorganizowanie spotkania nawet dla 50 uczestników. Mniejsza sala idealnie sprawdza się podczas wydarzeń do (...)

  31-03-2017

  Więcej>

 • Nowoczesne konferencje w centrum Trójmiasta – Dwór Oliwski

  Prestiżowe Centrum Konferencyjne Dworu Oliwski składa się z czterech sal, cechujących się wysokim standardem i możliwością łączenia powierzchni. Pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego, wysokość 2,7 metra, a także wyposażone są w system klimatyzacji i ogrzewania. W salach (...)

  14-03-2017

  Więcej>

 • Hotel SPA Faltom z interesującymi pakietami integracyjnymi dla firm

  Hotel SPA Faltom dysponuje 10 klimatyzowanym salami konferencyjnymi, które pozwalają przeprowadzić zarówno kameralne spotkania biznesowe, jak i duże wydarzenia. Największe z pomieszkań Centrum Kongresowo-Szkoleniowego może pomieścić nawet 800 osób w układzie teatralnym. Wyposażenie sal stanowi (...)

  16-01-2017

  Więcej>

 • Atrakcyjny Pakiet Biznesowy w Hotelu Beethoven

  Pakiet Biznesowy Hotelu Beethoven to połączenie kompleksowej usługi i atrakcyjnej ceny. Na klientów pragnących skorzystać z oferty czeka nocleg w komfortowych pokojach, dostęp do monitorowanego parkingu, bezprzewodowy internet, możliwość użytkowania drukarki i kserokopiarki, a także szeroki (...)

  27-12-2016

  Więcej>

Nasi partnerzy