Artykuły archiwalne - Konferencje w atrakcyjnych regionach

 • Malowniczy Gdańsk

  Jeśli chcemy zorganizować niepowtarzalną konferencję w ciekawym miejscu, warto zabrać gości do Gdańska. To miasto, które oprócz pięknej okolicy i architektury oferuje także profesjonalne obiekty konferencyjne. Jednym z nich jest Hotel Beethoven usytuowany w samym sercu Gdańska. W hotelu (...)

  18-01-2015

  Więcej>

 • Konferencja w podhalańskim stylu

  Białka Tatrzańska położona jest w bardzo malowniczej okolicy nad rzeką Białką, jedną z najczystszych tatrzańskich rzek. W pobliżu Białki Tatrzańskiej znajduje się Zakopane oraz Nowy Targ. Wieś oferuje wiele atrakcji, zarówno latem jak i zimą. Można tu uprawiać narciarstwo biegowe oraz (...)

  04-12-2014

  Więcej>

 • Konferencje nad Dunajcem

  Regionalne atrakcje Organizacja konferencji w Szczawnicy to bardzo dobry pomysł dla wszystkich, którzy chcą choć przez chwilę odpocząć od miejskiego zgiełku. To właśnie tutaj, w towarzystwie leczniczych źródeł i ciepłego klimatu możemy w pełni się zrelaksować. Ponadto, Szczawnica (...)

  06-11-2014

  Więcej>

 • Kampinoski Park Narodowy - godowe spektakle o charakterze musicalowym

  Sielskie krajobrazy na wyciągnięcie ręki Kampinoski Park Narodowy cieszy się sporą popularnością wśród firm i przedsiębiorców z Warszawy i okolic ze względu na swoją świetną lokalizację. Ten rozległy kompleks leśny przecięty niezwykle malowniczo szerokim korytem Wisły znajduje (...)

  17-03-2014

  Więcej>

 • Kampinoski Park Narodowy - godowe spektakle o charakterze musicalowym

  Sielskie krajobrazy na wyciągnięcie ręki Kampinoski Park Narodowy cieszy się sporą popularnością wśród firm i przedsiębiorców z Warszawy i okolic ze względu na swoją świetną lokalizację. Ten rozległy kompleks leśny przecięty niezwykle malowniczo szerokim korytem Wisły znajduje się (...)

  17-03-2014

  Więcej>

Nasi partnerzy