Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Mazowieckie – ponad 630 sal , w których zorganizujesz udaną konferencję 

Województwo mazowieckie jest największe w Polsce, zarówno pod względem ludności, jak i powierzchni. Znajduje się ono we wschodniej i środkowej części Polski. Składa się z 37 powiatów, 5 miast na prawach powiatu oraz 314 gmin. Obszar województwa jest typowo rolniczy, ale znajdują się w nim również rejony silnie uprzemysłowione, jak i liczne szlaki turystyczne: Szlak Batorego, Szlak im. Jana Kochanowskiego oraz parki: Mazowiecki Park Krajobrazowy i Kampinoski Park Narodowy. Województwo mazowieckie to także bogate zaplecze konferencyjne. Bardzo często klienci decydują się na wybór właśnie tej lokalizacji do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, takich jak konferencje, warsztaty lub szkolenia. Oferta obiektów jest zróżnicowana. Dostępne są miejsca z małymi, kameralnymi salkami, ale spotkać też można wielkie ośrodki konferencyjne, które oferują nawet organizację eventów plenerowych na własnych terenach zielonych. Każdy organizator znajdzie odpowiedni obiekt pod swoją konferencję.


Małe i kameralne sale konferencyjne w województwie mazowieckim Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję  
Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję 
Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję  
Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję 
Oferta małych i kameralnych sal w województwie mazowieckim jest bardzo atrakcyjna. Firma chcąca zorganizować spotkanie biznesowe dla niewielkiej grupy liczącej do 10 uczestników, nie będzie miała problemu ze znalezieniem odpowiedniego obiektu w tym województwie. Istnieje wiele hoteli czy też ośrodków konferencyjnych, które dysponują pomieszczeniami o małych powierzchniach. Istotne jest również to, że takie sale można wynająć na kilka godzin, na cały dzień czy też na kilka dni. Wyposażenie tych pomieszczeń jest bardzo atrakcyjne. Oprócz podstawowego sprzętu konferencyjnego uczestnicy mogą także liczyć na bezpłatny Internet czy też na serwis kawowy z pysznymi przekąskami. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, która stała się już standardowym udogodnieniem pomieszczeń konferencyjnych. Szukając małej sali na spotkanie biznesowe, warto przejrzeć ofertę hoteli z województwa mazowieckiego. Do najlepszych obiektów z niewielkimi, kameralnymi salami konferencyjnymi w tym województwie zalicza się:
1. Zajazd Napoleoński, ul. Płowiecka 83, 04-501 Warszawa - 2 sale konferencyjne, 
2. Ośrodek Wypoczynkowy Wiosełko, ul. Nasielska, 05-192 Cieksyn – 1 sala konferencyjna, 
3. Hotel Gromada Radom Centrum, Narutowicza 9, 26-600 Radom – 3 sale konferencyjne. 
4. Hotel Metropol, ul. Marszałkowska 99a, 00-693 Warszawa – 2 sale konferencyjne. 


Sale konferencyjne na powyżej 300 osób w województwie mazowieckim Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję  
Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję 
Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję  
Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję 
Zaplecze konferencyjne w województwie mazowieckim oferuje nie tylko małe i kameralne sale. Dostępne są także większe pomieszczenia, które są przeznaczone dla dużych grup szkoleniowych. Firmy chcące wynająć salę konferencyjną na ponad 300 osób będą miały duży wybór ofert. Liczba hoteli i ośrodków szkoleniowych oferująca przestrzeń dla tej ilości uczetstników jest w tym województwie bardzo duża i stale się ona powiększa. Obiekty prześcigają się więc w tworzeniu coraz to atrakcyjniejszych miejsc, z coraz to lepszymi udogodnieniami. W swoich ofertach oprócz wynajmu sali konferencyjnej posiadają oni również możliwość zakwaterowania. Jest to niewątpliwym ułatwieniem dla tak licznych grup, gdyż nie trzeba się wtedy martwić o środek transportu, jak i o zmarnowany czas na przemieszczanie się. Dodatkową zachętą są również organizowane różnego rodzaju atrakcje, z których można skorzystać w czasie wolnym. Najlepiej oceniane hotele z salami konferencyjnymi na powyżej 300 osób w tym województwie to:
1. Hotel Lamberton Business & Conferences, ul. Poznańska 492, Ołtarzew – 8 sal konferencyjnych, 
2. Hotel Brant, ul. Równa 20, Majdan - 7 sal konferencyjnych, 
3. Baśniowa, ul. J. Poniatowskiego 10, 07-200 Wyszków - 4 sale konferencyjne, 
4. Talaria Resort & Spa Trojanów 158, 08-455 Trojanów – 3 sale konferencyjne. 


Sale konferencyjne na powyżej 500 osób w województwie mazowieckim Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję  
Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję 
Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję  
Mazowieckie – województwo, w którym zorganizujesz udaną konferencję 
Nowoczesne hotele czy też ośrodki konferencyjne oferują zorganizowanie konferencji w województwie mazowieckim na ponad 500 osób. Do dyspozycji organizatorów różnych kongresów, spotkań biznesowych, szkoleń i innych wydarzeń firmowych jest wiele sal konferencyjnych o przestronnych dużych powierzchniach i atrakcyjnych udogodnieniach. Obiekty w swojej ofercie posiadają także klimatyczne pokoje i apartamenty, dzięki czemu grupy mają możliwość przenocowania po zakończonym spotkaniu. W hotelach i centrach konferencyjnych dostępne są także restauracje, bary, strefy SPA, które są dodatkową zachętą dla gości. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w najwyżej jakości sprzęt konferencyjny - zwłaszcza w ekran i projektor multimedialny, ale też i w odpowiednie nagłośnienie umożliwiające komfortowe słuchanie. W standardzie jest także klimatyzacja, flipchart, bezpłatny bezprzewodowy Internet. Do najwyżej ocenianych hoteli z salami konferencyjnymi w województwie mazowieckim zalicza się między innymi:
1. Hotel Pałac Alexandrinum, Krubki-Górki 13, 05-326 Poświętne – 5 sal konferencyjnych, 
2. Pałac Rozalin, ul. Pałacowa 27, 05-831 Nadarzyn – 2 sale konferencyjne, 
3. Pałac Zelechów Spa&Wellness, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów - 19 sal konferencyjnych, 
4. Hotel Riviera,  ul. Nowodworska 32, 05-124 Olszewnica Nowa - 4 sale konferencyjne. 


Sale konferencyjne w hotelach województwie mazowieckim


W hotelach znajdujących się w województwie mazowieckim dostępnych jest wiele różnych sal konferencyjnych. Mała firma szukająca odpowiedniego miejsca do przeprowadzenia szkolenia, nie będzie miała problemu ze znalezieniem właściwego hotelu z zakwaterowaniem na terenie tego województwa. Tak samo w przypadku większej grupy - wybór obiektu dysponującego dużymi powierzchniami konferencyjnymi jest w tym rejonie bardzo duży. Lista hoteli z dobrym zapleczem konferencyjnym stale się powiększa. Jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ powstają coraz to nowocześniejsze miejsca z innowacyjną technologią, ale też zmusza starsze obiekty do dostosowywania swoich pomieszczeń do panujących standardów. Wpływa to także na konkurencyjność ofert, dzięki czemu klienci biznesowi mogą liczyć na atrakcyjne ceny. Każdy organizator wydarzenia biznesowego, zarówno kameralnego, jak i dla grupy powyżej 500 uczestników, bez problemu znajdzie idealnie dopasowaną salę konferencyjną w hotelu w województwie mazowieckim.


Woj.Mazowieckie (Mazowsze) - 629 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Jabłonna
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dom Zjazdów i Konferencji PAN to dostępność wielu pomieszczeń konferencyjnych, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających osobach. W obiekcie dostępnych jest aż 9 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Sale pozwalają na różny układ krzeseł. Największa jest w stanie pomieścić nawet 170 osób. Najmniejsze oferują natomiast po 10 miejsc i idealne sprawdzą się na zorganizowanie spotkania zarządu firmy. Każdy z gości korzystający z przestrzeni konferencyjnej znajdzie odpowiednie pomieszczenie dla siebie i będzie zachwycony standardem oferowanym przez obiekt. Wszystkie sale są kompleksowo wyposażone w niezbędny sprzęt do organizacji konferencji, który pozwala na komfortowe skorzystanie z danej przestrzeni

Lokalizacja

Pałac znajduje się w Jabłonnie czyli miejscowości znajdującej się w bliskiej odległości Warszawy. W odległości do 15 km znajdują się takie atrakcje jak Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Zamkowy, Pomnik Powstania Warszawskiego czy Zamek Królewski. Znakomite położenie obiektu gwarantuje wysoki komfort przebywania w nim i wpływa na radość z wybrania tego właśnie miejsca pod organizację konferencji.

Hotel Chynów
Chynów
Hotel Chynów
Hotel Chynów

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Chynów jest idealnym miejscem do zorganizowania szkoleń, konferencji seminariów. Przygotowaliśmy dla naszych klientów 4 sale konferencyjne które idealnie sprawdzą się przy dużych spotkaniach branżowych, prezentacjach sprzedażowych czy też kameralnych spotkaniach dla kilkunastu osób. Nasze sale są klimatyzowane, mają bezpłatny Internet WIFI, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Menadżerowie nasi są cały czas do dyspozycji naszych klientów, pomogą w ustaleniu szczegółów, służą radą i wsparciem. Przygotujemy catering i przerwę kawową. Kelnerzy nasi uczynią to z dyskrecją i elegancją.

Lokalizacja

Hotel Chynów zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnym miejscu. Nasi goście mogą relaksować się, spacerować w otoczeniu parków przyrody, lasów i rzeki. Miłośnicy historii i sztuki odnajdą tu wiele wyjątkowych miejsc takich jak zamek w Czersku, muzeum Pułaskiego, czy zabudowa Warki i Góry Kalwarii, można także podziwiać największe sady w Europie.

Hotel Warszawianka
Serock
Hotel Warszawianka
Hotel Warszawianka

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Warszawianka to najwyższa klasa wśród obiektów przeznaczonych na spotkania biznesowa. Potężna oferta sal konferencyjna, sprzęt niedostępny prawie nigdzie indziej oraz idealna lokalizacja sprawiają, że nie ma on sobie równych. Posiada aż 32 sale w tym salę konferencyjną mogącą pomieścić aż do 1200 osób. Łącznie obiekt dysponuje 1600m2 powierzchni konferencyjnej i jest w stanie zakwaterować do 700 osób. Sale poza standardowym wyposażeniem takim jak nagłośnienie, rzutnik czy szybkie Wi-fi dysponują także systemem digital signage, systemem sterowania AV oraz tłumaczeniem symultanicznym. Ponadto dla gości dostępna są modułowa scena, parkiet a nawet powierzchnia magazynowa. Warta uwagi jest również bogata oferta rekreacyjna obejmująca m.in. korty tenisowe, siłownię, saunę, spa i bilard.

Lokalizacja

Hotel mieści się ok. 20km od lotniska w Modlinie oraz ok 30km od centrum Warszawy. Dojazd samochodem ułatwia darmowy parking oraz bliskość krajowej drogi nr 61 prowadzącej do stolicy.

Hotel Gromada Radom Centrum
Radom
Hotel Gromada Radom Centrum
Hotel Gromada Radom Centrum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dla gości biznesowych hotel Gromada udostępnia trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić do 120 osób. Dodatkowym atutem sal jest sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie oraz dostęp do bezpłatnego internetu. Sale konferencyjne znajdują się na parterze przy recepcji i z ich okien rozciąga się widok na stadion. Do dyspozycji gości jest także mniejsza sala konferencyjno-bankietowa połączona z restauracją, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na imprezy rodzinne i bankiety.

Lokalizacja

Hotel Gromada w Radomiu to idealne miejsce dla podróżujących służbowo, którzy chcą być bliżej najważniejszych miejsc i firm w mieście. Blisko hotelu znajduje się Dworzec PKS i PKP, a także Szpital Specjalistyczny. W niewielkiej odległości od Hotelu znajduje się również Stadion Lekkoatletyczny, na którym odbywają się ważniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe. Dobra lokalizacja i dostęp do najważniejszych atrakcji w mieście wyróżnia Hotel Gromada spośród innych tego typu obiektów.

Hotel Lamberton Business & Conferences
Ożarów Mazowiecki
Hotel Lamberton Business & Conferences
Hotel Lamberton Business & Conferences

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Lamberton Business&Conferences to obiekt z bardzo rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, które umożliwia organizowanie przeróżnych wydarzeń. Obiekt do dyspozycji klientów oddaje aż 11 pomieszczeń przystosowanych do prowadzenia szkoleń, konferencji oraz warsztatów. Każda z sal posiada kompleksowe wyposażenie i gwarantuje idealne warunki do prowadzenia spotkań. Dodatkowo w razie potrzeby modułowa budowa sal umożliwia ich połączenie i w rezultacie otrzymanie przestrzeni dla nawet 300 osób. Pojedyncze pomieszczenia oferują miejsca dla 50 lub 70 osób w układzie kinowym. W hotelu możliwe jest zarówno organizowanie bardzo dużych konferencji, jak i kameralnych spotkań w niewielkim gronie. Podczas każdego z wydarzenia można również liczyć na wsparcie personelu zatrudnionego w obiekcie.

Lokalizacja

Hotel mieści się na przedmieściach Warszawy i jest znakomicie skomunikowany z centrum stolicy. Obiekt znajduje się na ulicy Poznańskiej 492 w Ołtarzewie i gwarantuje możliwość łatwego dojazdu do hotelu własnym samochodem. Na plus działa również odległość jedynie 19 km od lotniska Okęcie.

Talaria Resort & SPA
Trojanów
Talaria Resort & SPA
Talaria Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu

W obiekcie konferencje organizowane są w 3 salach, z których dwie to kameralne mieszczące do 30 osób, zaś jedna przeznaczona jest na większe spotkania do 200 uczestników. Posiadają one kompleksowe wyposażenie takie jak wysokiej klasy nagłośnienie, rzutniki i ekrany. Goście mogą korzystać również z flipchartu oraz bezprzewodowego internetu. Zabytkowa architektura oraz elegancki wystrój zapewniają niezapomniane doznania oraz nadają idealnego klimatu do przeprowadzania owocnych spotkań. Wypoczynek po nich zapewnia strefa wellness wyposażona w basen, jacuzzi oraz sauny. Aktywny relaks umożliwia sala cardio i siłownia. Hotel posiada również restaurację z tarasem, w której można sprawdzić smak lokalnej kuchni. Posiada również bogatą ofertę noclegową z apartamentami w 4 standardach zawierających komfortowe łóżka, ręczniki telewizory oraz materiały piśmiennicze.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w miejscowości Trojanów niedaleko drogi S17 mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Lublinem. Hotel łączy w sobie zatem spokojną okolicę ze świetnym skomunikowaniem. 

Windsor Hotel****
Serock
Windsor Hotel****
Windsor Hotel****

Zaplecze konferencyjne obiektu.

Windsor Hotel to miejsce stworzone dla organizowania wszelakich konferencji, szkoleń, seminariów. Przygotowaliśmy dla naszych klientów 32 klimatyzowane, eleganckie sale konferencyjne, posiadają one możliwość
modułowej konfiguracji przestrzeni, organizowanie wideokonferencji, są wyposażone w lustra weneckie, mamy także kameralne sale VIP. Najnowocześniejszy sprzęt w tym ekran i projektor, bezpłatny dostęp do Internetu WIFI, nagłośnienie stacjonarne i mikrofon, rzutnik slajdów, sprzęt TV/Wideo, odtwarzacz DVD. Możemy zorganizować wydarzenie nawet do 1000 osób. Nasi pracownicy do doświadczeni profesjonaliści, a koordynator biznesowy służy stałym wsparciem i pomocą.

Lokalizacja

Hotel Windsor położony jest w pięknym otoczeniu nad Zalewem Zegrzyńskim blisko natury, zaledwie 30 minut   jazdy samochodem od Warszawy. Taka lokalizacja sprawia iż jesteśmy wymarzonym miejscem do wypoczynku,
relaksu a także spotkania zawodowego.

Hotel Pałac Alexandrinum
Poświętne
Hotel Pałac Alexandrinum
Hotel Pałac Alexandrinum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Pałac Alexandrinum to luksusowy hotel, który kierowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają idealnego miejsca na zorganizowanie spotkania czy konferencji. Obiekt do użytku gości oddaje 5 pomieszczeń, które łącznie pozwalają na przyjęcie nawet 600 osób. Największa sala posiada powierzchnię 268 m2 i jest przystosowana w układzie kinowym do przyjęcia ponad 200 osób. Najbardziej kameralne pomieszczenie jest natomiast przeznaczone dla spotkań w gronie do 10 osób. Każdy z klientów biznesowych z oferty obiektu będzie w stanie bez problemu wybrać coś dla siebie i będzie zachwycony możliwościami, które są oferowane przez hotel. Wszystkie sale wyposażone są w niezbędny sprzęt audiowizualny, a personel hotelu jest w stanie zadbać o przerwę kawową i poczęstunek dla gości.

Lokalizacja

Obiekt mieści się jedynie 30 km od Warszawy. Położony jest w strefie Natura 2000 i daje bliski kontakt z przyrodą. Dzięki temu jest to idealne miejsce do wypoczynku i zrelaksowania się w ciszy. Idealny wybór dla gości ceniących sobie spokój i uwielbiających długie spacery.

Holiday Inn Warszawa Józefów
Józefów k/Otwocka
Holiday Inn Warszawa Józefów
Holiday Inn Warszawa Józefów

Zaplecze konferencyjne obiektu

W hotelu Holiday Inn w podwarszawskim Józefów mieści w sobie aż 12 w pełni wyposażonych i klimatyzowanych sal konferencyjnych. Różnią się one powierzchnią i przeznaczeniem umożliwiając organizację zarówno dużych jak i kameralnych spotkań. Łącznie do dyspozycji jest 650m2 powierzchni mogącej pomieścić do 600 osób. Sale posiadają cały potrzebny sprzęt taki jak projektory, mikrofony, głośniki, flipcharty i szybki internet. Na specjalne życzenie obsługa hotelu zapewnia pomoc techniczną oraz kabinę do tłumaczeń symultanicznych. Goście mogą korzystać również z namiotu sferycznego, Grill House oraz zielonego terenu o powierzchni 11ha umożliwiającego organizację spotkań plenerowych do 5000 uczestników. W hotelu znajduje się również bogate centrum rozrywkowo-relaksacyjne obejmujące basen, siłownię, spa, korty tenisowe oraz golf park.

Lokalizacja

Hotel znajduje się ok. 18 km od centrum Warszawy, z którego łatwo dotrzeć samochodem lub   Szybką Koleją Miejską. Bliskość lasu oraz odejście od zgiełku miasta pozwala na skupienie i relaks.

Aparthotel Stara Przędzalnia
Żyrardów
Aparthotel Stara  Przędzalnia
Aparthotel Stara  Przędzalnia

Zaplecze konferencyjne obiektu

Aparthotel to luksusowy obiekt na hotelowej mapie stolicy. W hotelu dostępnych jest 5 sal konferencyjnych, które pozwalają na organizowanie różnych spotkań dla najbardziej wymagających gości. Największa dostępna w obiekcie sala w układzie kinowym jest w stanie pomieścić do 100 osób. Najmniejsza to natomiast kameralna przestrzeń dla 12 osób. Każde z pomieszczeń dysponuje rzutnikiem, ekranem i wysokiej klasy nagłośnieniem. Dodatkowo uczestnicy konkretnych wydarzeń mają do dyspozycji także 2 restauracje, w których czekają na nich pyszne posiłki. Obsługa hotelu zawsze koncentruje się na zadowoleniu wszystkich gości i ma dla nich przygotowaną bardzo interesującą ofertę, która umożliwia miłe spędzenie czasu w hotelu i gwarantuje wysoki komfort przebywania w nim.

Lokalizacja

Aparthotel Stara Przędzalnia mieści się w Żyrardowie. Miejscowość znajduje się 45 km od Warszawy oraz 95 km od Łodzi. W pobliżu znajduje się autostrada A2, która umożliwia łatwy dojazd do stolicy czy pobliskich miejscowości. Jest to zatem idealne miejsce do miłego spędzenia czasu i zorganizowania konferencji lub szkolenia.

Green GardenHotel
Falenty
Green GardenHotel
Green GardenHotel

Zaplecze konferencyjne obiektu

Green GardenHotel to obiekt oferujący dla klientów rozbudowaną przestrzeń konferencyjną, która umożliwia organizowanie wielu interesujących wydarzeń. Obiekt posiada aż 7 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa oferuje powierzchnię 145 m2 i dostępność miejsc dla nawet 160 osób. Przeznaczona jest do organizacji większych wydarzeń. Najmniejsza sala posiada powierzchnię 37 m2 i oferuje miejsca dla 33 osób. Obiekt ten to zatem świetny wybór dla szukających dobrze wyposażonych przestrzeni konferencyjnych pod organizowanie różnego rodzaju spotkań. Z oferty biznesowej obiektu każdy klient będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Personel hotelu dba o zadowolenie wszystkich klientów i gwarantuje kompleksową obsługę każdego wydarzenia.

Lokalizacja

Na duży plus zasługuje lokalizacja. Hotel położony jest na terenie Rezerwatu Stawy Raszyńskie. Dzięki temu daje możliwość oderwania się od miejskiego zgiełku, a przy tym w zaledwie 15 minut pozwala przedostać się do centrum stolicy. Taka lokalizacja z całą pewnością spełni oczekiwania wszystkich gości.

Hotel Czardasz
Płock
Hotel Czardasz
Hotel Czardasz

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Czardasz to luksusowy obiekt, który jest położony w malowniczym rejonie i został przygotowany z myślą o klientach biznesowych. W hotelu do dyspozycji oddano aż 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych. Największa sala jest przystosowana do zorganizowania wydarzenia nawet dla 150 osób. Pozostałe to natomiast mniejsze pokoje, które sprawdzą się podczas bardziej kameralnych spotkań. Mogą posłużyć do zorganizowania niewielkiego szkolenia czy spotkania rady nadzorczej. Dostępna jest również reprezentacyjna sala VIP, która zapewnia znakomite warunki do zorganizowania spotkania. Hotel Czardasz dysponuje również nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, który wpływa na wyższy poziom organizowanych konferencji i szkoleń.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w pobliżu Miejskiego Ogrodu Zoologicznego. Zaledwie 5 km dzieli hotel od centrum miasta. Goście obiektu mają zagwarantowany bardzo wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w stolicy i wiele miejsc parkingowych.

Hotel Garden
Siedlce
Hotel Garden
Hotel Garden

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Garden proponuje dla klientów biznesowych jedną salę konferencyjną. Pomieszczenie jest bardzo przestronne, a szerokie możliwości aranżacji sprawiają, że łatwo dostosować je pod potrzeby konkretnego wydarzenia. Obsługa hotelu zawsze oferuje kompleksową pomoc w zorganizowaniu wydarzenia i przygotowaniu odpowiedniej liczby miejsc. Zadbano także o odpowiednią akustykę na sali i dostępność nowoczesnego sprzętu pozwalającego na przeprowadzenie wydarzenia. Hotel Garden to idealne miejsce dla wszystkich wymagających klientów, którzy szukają najlepszej dla siebie przestrzeni konferencyjnej, która świetnie wpasuje się w potrzeby i spełni wszystkie wymagania.

Lokalizacja

Hotel Garden został zlokalizowany w pobliżu zespołu pałacowo-ogrodowego księżnej Aleksandry Ogińskiej. Zaledwie 100 m od obiektu znajduje się dworzec autobusowy, a w odległości 80 km zlokalizowane jest lotniska Chopina. Hotel jest bardzo dobrze skomunikowany i dojazd do obiektu autem czy transportem publicznym nie stanowi kompletnie żadnego problemu.

Hotel DeSilva
Piaseczno
Hotel DeSilva
Hotel DeSilva

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel DeSilva to obiekt posiadający rozbudowane zaplecze konferencyjne dla wszystkich klientów biznesowych. Hotel oddaje do dyspozycji aż 9 sal konferencyjno-szkoleniowych. Posiadają one modułową budowę i w razie potrzeby istnieje możliwość ich łączenia. Łącznie można dzięki temu uzyskać przestrzeń dla ponad 540 osób. Dodatkowo w bliskiej odległości hotelu można znaleźć również drugie centrum dysponujące 3 salami konferencyjnymi, które są w stanie pomieścić 250 osób. Każde z pomieszczeń przeznaczonych pod konferencje jest kompleksowo wyposażone i posiada wszystko, co niezbędne do zorganizowania wydarzenia. Pomieszczenia dysponują również nowoczesnym systemem nagłośnieniowym, który sprawia, że nawet osoby siedzące daleko od sceny będą w stanie dobrze słyszeć prowadzących.

Lokalizacja

Hotel mieści się około 20 km od centrum Warszawy. W pobliżu mieszczą się drogi E67 i E77, które umożliwiają bardzo wygodną podróż w stronę Wrocławia, Katowic czy Krakowa. Dodatkowo jedynie 9 km dzieli obiekt od lotniska im. Chopina w Warszawie.
 

Klub Mila Zegrzynek
Serock
Klub Mila Zegrzynek
Klub Mila Zegrzynek

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Klub Mila Zegrzynek dysponuje 3 salami konferencyjnymi na potrzeby szkoleń. Sala Bankietowa, Kapitańska oraz Oficerska wyposażone zostały w najnowszej generacji sprzęt audio-wizualny, rzutniki, ekrany projekcyjne. Każda z sal posiada sterowaną klimatyzację oraz dostęp do internetu. Sale pomieszczą od 100 do 200 osób podczas organizowanych szkoleń i konferencji. Wszystkie z sal to idealne miejsce na eleganckie spotkania, gale czy bankiety. Dodatkową atrakcją jest oranżeria z wyjątkowym widokiem na jezioro Zegrzyńskie.

Lokalizacja

Klub Mila Zegrzynek położony jest w malowniczym wąwozie Szaniawskiego nad jeziorem Zegrzyńskim. W bliskim otoczeniu rezerwatu posiadającego doskonały mikroklimat. Malownicze położenie obiektu sprawia, że to doskonałe miejsce nie tylko do organizacji szkoleń czy konferencji, ale także do uprawiania sportów wodnych lub spędzenia czasu na łonie natury. Idealne miejsce na odrobinę odpoczynku i upragnionego relaksu.

Pałac Żelechów SPA & Wellness
Żelechów
Pałac Żelechów SPA & Wellness
Pałac Żelechów SPA & Wellness

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pałac jest idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych dla grup liczących nawet 800 osób. W hotelu dostępnych jest 19 w pełni klimatyzowanych sal konferencyjnych, które wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Dzięki czemu każde spotkanie biznesowe i konferencja przebiegać będzie w sposób komfortowy. Infrastruktura obiektu sprawia, że każde szkolenie, konferencja czy pokaz zorganizowane zostaną na najwyższym poziomie. Sale szkoleniowe, dzięki nowoczesnemu systemowi rozsuwanych drzwi pomogą zaaranżować najważniejsze wydarzenia.

Lokalizacja

Pałac Żelechów usytuowany jest w niedalekiej odległości od Warszawy. Jest miejscem, w którym każdy z naszych gości może cofnąć się w czasie. Unikatowy klimat obiektu oraz doskonała obsługa sprawia, że każdy poczuje się wyjątkowo. Dostępne SPA&Wellness to skarb ukryty we wnętrzach pałacu. Przestrzeń relaksu i odpoczynku dla każdego z gości. 

Pałac Rozalin
Nadarzyn
Pałac Rozalin
Pałac Rozalin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pałac Rozalin przygotował specjalną ofertę z myślą o klientach biznesowych i specjalnie dla nich oferuje rozbudowane zaplecze konferencyjne. Wewnątrz hotelu zlokalizowana jest sala główna, która umożliwia zorganizowanie wydarzenia nawet dla 50 osób. Pomieszczenie jest przygotowane z myślą o wymagających klientach i oferuje wszystko co niezbędne do zorganizowania konferencji, która będzie na najwyższym poziomie. W razie potrzeby dostępny jest również namiot bankietowy, który przeznaczony jest pod większe wydarzenia. Wewnątrz namiotu możliwe jest pomieszczenie nawet 500 osób w układzie kinowym. Namiot jest oczywiście klimatyzowany i doskonale wyposażony, aby organizacja wszelkich wydarzeń przebiegała komfortowo i nie dostarczała kompletnie żadnych problemów.

Lokalizacja

Zlokalizowany w Rozalinie obiekt znajduje się zaledwie 30 km od Warszawy. W bliskiej odległości od pałacu znajduje się duży park oraz wiele miejsc pozwalających na wypoczynek na świeżym powietrzu. Pałac Rozalin to doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowej przestrzeni do wyciszenia się i spędzenia czasu.

Hotel Chopin
Sochaczew
Hotel Chopin
Hotel Chopin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Chopin to oprócz miejsc noclegowych również bogate zaplecze konferencyjne. Hotel udostępnia dla organizatorów wydarzeń aż 4 sale konferencyjne o różnej dostępności miejsc. Największa sala została stworzona z myślą o osobach, które pragną zorganizować wydarzenie dla dużej liczby gości. Możliwe jest bowiem pomieszczenie nawet 400 osób w układzie kinowym. Dwie najmniejsze sale są natomiast przeznaczone do organizacji wydarzeń dla 30 osób. W zależności od własnych potrzeb możliwe jest zatem wybranie takiej przestrzeni, która wpasuje się w oczekiwania i będzie spełniała wszystkie wymagania. Za każdym razem uda się wybrać przestrzeń, która spełni wszystkie wymagania i która będzie gwarantowała dostęp do wszystkich nowoczesnych urządzeń, umożliwiających zorganizowanie konferencji. Każda z sal wyposażona jest w rzutniki, ekrany oraz odpowiednie nagłośnienie.

Lokalizacja

Lokalizacja obiektu działa bardzo wyraźnie na jego korzyść. W niedalekiej odległości znajduje się Puszcza Kampinoska oraz takie miejscowości jak Żelazowa Wola i Niepokalanów. Dojazd do obiektu z Lotnika Okęcie czy dworca Warszawa Centralna zajmuje mniej niż 40 minut.

Warszawski Dom Technika NOT
Warszawa
Warszawski Dom Technika NOT
Warszawski Dom Technika NOT

Zaplecze konferencyjne obiektu 
 
Hotel na Uboczu charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu gwarantuje profesjonalną obsługę podczas każdego wydarzenia biznesowego. Obiekt dysponuje 2 w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami, które można ze sobą połączyć w celu uzyskania jeszcze większej przestrzeni konferencyjnej dla 90 osób. Hotel na Uboczu oferuje Salę Mostową na 30 osób i Salę Parkową dla 60 gości. Obie sale wyposażone są w nagłośnienie stacjonarne, dostęp do Internetu, światło dzienne, flipchart, rzutnik multimedialny i ekran. Jest to niezbędne do przeprowadzenia biznesowego spotkania. Hotel posiada też piękny ogród, który udostępniany jest na potrzeby różnych wydarzeń. W obiekcie można także skorzystać z poczęstunku w przerwach kawowych, jak i z pełnej obsługi gastronomicznej.

Lokalizacja

Hotel na Uboczu położony jest z dala od miejskiego hałasu, posiada świetny dojazd do i z centrum Warszawy. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, ale i chcących zorganizować spotkanie firmowe.

Nasi partnerzy