Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Warszawa Praga Północ - 14 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Jagiellońska 82, Warszawa

tel. 22 290 33 88

Sokola 2, Warszawa

tel. 530 702 000

Jagiellońska 55a, Warszawa

tel. +48 609 703 320

Centrum Szkoleniowe Instytutu Rozwoju Biznesu

Sienna 73, Warszawa

tel. (22) 820 29 11

Boska! Praga

ul. Okrzei 23, Warszawa

tel. + 48 605781807, 22 404-54-89

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56, Warszawa

tel. 22 465 90 66 , 513 704 786

ul. Kłopotowskiego, Warszawa

tel. (0-22) 511-98-00

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny

ul. Otwocka 14, Warszawa

tel. (0-22) 619-05-13

ul.Kijowska 1, Warszawa

tel. (0-22) 518-08-00

Al.Solidarności 61, Warszawa

tel. (0-22) 818-49-89

Wyższa Szkoła Menedżerska

ul. Kawęczyńska 36, Warszawa

tel. (022) 590 07 00

Orzo People Music Nature Warszawa

Plac Konstytucji 5, Warszawa

tel. 22 629 25 40

img

Szkolenia i konferencje w dzielnicy Praga Północ

Atrakcje na Pradze Północ po konferencji

Muzeum Warszawskiej Pragi

Muzeum Warszawskiej Pragi zbiera i eksponuje dziedzictwo kulturalne prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy, która ma ogromną historię i tradycję. Znajduje się w zespole trzech zabytkowych kamienic przy ulicy targowej, niedaleko Bazaru Różyckiego. Choć muzeum działa dopiero od 2007 roku, posiada wiele sal pełnych wspaniałych ekspozycji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. W muzeum często organizowane są warsztaty, zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz inne imprezy, których celem jest upamiętnianie praskiego dziedzictwa.


muzeum warszawskiej pragi


Muzeum Polskiej Wódki

Jeśli ktoś lubi muzea w nieco innym klimacie, z pewnością spodoba mu się Muzeum Polskiej Wódki. Zajmuje się ono upamiętnianiem historii i tradycji ponad 600 lat wytwarzania wódki na polskich ziemiach. Muzeum znajduje się w zabytkowym budynku, w którym przed stu laty wytwarzano spirytus. Na wystawie głównej znajduje się 5 galerii, które przedstawiają różne technologie wytwarzania alkoholu. Można również obejrzeć kolekcję ozdobnych butelek i karafek. W muzeum znajduje się również sala kinowa wyświetlająca filmy i prezentacje.


galeria wileńska


Sale konferencyjne w Centrum Warszawy kliknij tutaj.

Galeria Wileńska

Galeria Wileńska na warszawskiej Pradze Północ to duże centrum handlowo-rekreacyjne, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W obiekcie znajdują się liczne sklepy, butiki, kawiarnie, restauracje oraz miejsca rekreacji dla najmłodszych i nieco starszych. Centralnym punktem galerii jest stacja kolejowa Warszawa Wileńska. W obiekcie znajduje się ponad 90 sklepów, które sprawiły, że mocno zmniejszył się charakterystyczny dla Pragi Północ handel w niewielkich, detalicznych sklepikach.

Ulica Ząbkowska

Ulica Ząbkowska w Warszawie jest najbardziej znaną ulicą Pragi Północ, przy której znajduje się sporo znanych, charakterystycznych obiektów, także tych efektownych i bardzo zabytkowych. Przy Ząbkowskiej znajduje się między innymi Muzeum Polskiej Wódki oraz wiele innych obiektów związanych z dawnym wytwarzaniem alkoholu. Warto wybrać się na spacer tą ulicą, gdyż ma niezwykły klimat i sporo znajdziemy tu pozostałości po dawnych, ciekawych historycznie czasach.


fabryka trzciny


Znajdź odpowiednie miejsca na organizację wydarzenia biznesowego w Warszawie: Konferencje Warszawa

Gustowne łodzie niczym gondole wyposażone w wygodne, miękkie siedzenia to atrakcyjna propozycja widoku na stolicę za dnia lub wieczorem. W sytuacji, gdy konferencja okaże się krótsza, warto zorganizować dla uczestników wizytę w Praskim pokoju zagadek. W chłodniejsze dni, dla osób szukających wysiłku fizycznego na Pradze północ czeka enklawa sportów wodnych. Namysłowskie baseny kryte wraz z siłownią, sauną i salą gimnastyczną do wynajmu na rozgrywki sportowe. Dla amatorów gry w tenisa profesjonalnie przygotowane trzy korty tenisowe w obiekcie Korty Praga. Jest to miejsce z terenem na eventy firmowe lub tenisowe urodziny dla dzieci. Dogodny dojazd do Galerii Wileńskiej dla chętnych na zakupy.


arthotel


Zaplecze hotelowo-konferencyjne dzielnicy Praga Północ

Na terenie dzielnicy jest 14 miejsc, w których sale konferencyjne, odpowiadają na potrzeby organizacji spotkań, szkoleń, konferencji lub artystycznych wystaw. Od surowych wnętrz w salach konferencyjnych ArtHotelu na Stalowej po typowo akademickie aule i sale w Wyższej Szkole Menadżerskiej. Dla wydarzeń artystycznych specjalna oferta w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny lub Centrum Kreatywności Targowa. Zmodernizowane budynki w klimacie manufaktury ze ścianami z surowej cegły wraz z nowymi technologiami oświetlenia i wyposażenia tworzą mozaikę stylów, cechującą tę dzielnicę.

Baza sal konferencyjnych w Centrum Warszawy i bliskch okolicach zobacz aż 125 obiektów.

Możesz wybierać wśród wielu hoteli i ośrodków szkoleniowych w pobliskiej dzielnicy: Miejsca na szkolenia Praga Południe

Nasi partnerzy