Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Mansor

Ząbki (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 77
Ilośc sal 250

Green Garden Hotel

Falenty (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 140
Ilośc sal 160

Hotel Groman

Sękocin Stary (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 120
Ilośc sal 760

Noce i Dnie Hotel & Rest...

Konstancin - Jeziorna (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 55
Ilośc sal 150

Sale konferencyjne Waraszawa do 150 km - Polecane obiekty

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 150 km

Manor House Spa Pałac Odrowążów
Adres: ul. Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
Odległość: 111 km
Największa sala konferencyjna: 200

Manor House Spa Pałac Odrowążów
Manor House Spa Pałac Odrowążów


Manor House Spa Pałac Odrowążów to elegancki obiekt hotelowy znajdujący się w pięknie odrestaurowanym, zabytkowym pałacu. Pałac znajduje się w doskonałej lokalizacji z dobrym dojazdem z Warszawy, a jednocześnie z dala od zgiełku miasta. To idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego. W obiekcie znajduje się kilkanaście sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, w których można organizować wydarzenia zarówno na kilkanaście, jak i na 200 osób. Zaplecze konferencyjne posiada nowoczesne wyposażenie multimedialne, dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także wszystko, co jest niezbędne do zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie. W obiekcie znajduje się restauracja serwująca lokalne dania, a także sporo miejsc noclegowych, dzięki czemu można tu organizować wydarzenia nawet kilkudniowe. Przepiękna okolica, zabytkowa architektura oraz świetnie wyposażone wnętrza gwarantują, że każde spotkanie branżowe w takim miejscu na pewno będzie udane.


Hotel Europa
Adres: ul. Radomska 76A, 27-200 Starachowice
Odległość: 150 km
Największa sala konferencyjna: 350

Hotel Europa
Hotel Europa


Hotel Europa w Starachowicach jest obiektem kompleksowo przystosowanym do potrzeb klientów biznesowych. Posiada nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 7 sal o różnej powierzchni. Największa pozwala na przygotowanie wydarzenia na 350 osób, mniejsze sale będą idealne na kameralne spotkania czy szkolenia dla niewielkich grup. Przestrzeń biznesowa posiada zaawansowany sprzęt multimedialny, dobre oświetlenie, klimatyzację, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy konferencji mogą liczyć na profesjonalną obsługę, przygotowanie dopasowanego do potrzeb cateringu, a także szereg dodatkowych usług, uzależnionych od indywidualnych potrzeb. W razie potrzeby jest możliwość zakwaterowania uczestników spotkań w hotelowych apartamentach. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji z wygodnym dojazdem i bezpłatnym parkingiem. Pod każdym względem spełni oczekiwania organizatorów spotkań branżowych.


Hotel Dworek Wapionka
Adres: ul. Wczasowa 1, 87-320 Górzno (woj. kujawsko-pomorskie)
Odległość: 170
Największa sala konferencyjna: 120

Hotel Dworek Wapionka
Hotel Dworek Wapionka


Hotel Dworek Wapionka to przepiękny, drewniany obiekt położony w urokliwej lokalizacji wśród zieleni. Jest idealnym miejscem dla klientów biznesowych, którzy szukają odpowiedniej oprawy dla konferencji, szkoleń czy spotkań branżowych. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne na 120 i 72 osoby, które są kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny, dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także mają dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji mogą liczyć na catering przygotowany przez hotelową restaurację, a także zakwaterowanie w wygodnych pokojach. Jest również możliwość korzystania z szeregu atrakcji, między innymi rozbudowanego centrum spa oraz imprez na świeżym powietrzu. Jeśli szukają Państwo niewielkiego obiektu na kameralną konferencję, Hotel Dworek Wapionka z pewnością wpisze się w Wasze oczekiwania w stu procentach. Profesjonalna obsługa, doskonała lokalizacja oraz możliwość zorganizowania wydarzenia dostosowanego do potrzeb gwarantują, że każda konferencja w takiej lokalizacji będzie udana.

Dwór Giemzów
Adres: Giemzów 5B 95-006 Łódź
Odległość: 136 km
Największa sala konferencyjna: 120

Polecane obiekty w okolicach Warszawy
Polecane obiekty w okolicach Warszawy


Dwór Giemzów, to elegancki hotel o doskonałej lokalizacji. Zabytkowy XVIII w. dwór, oferuje niebanalne wnętrza i odpoczynek w zacisznej okolicy. Prestiżowy charakter obiektu sprzyja organizacji spotkań biznesowych, firmowych eventów i kongresów. Dwór Giemzów przygotował dla organizatorów wydarzeń 5 sal konferencyjno – szkoleniowych o różnej powierzchni, w których odbywać mogą się zarówno dyskretne spotkania na szczycie dla kilkunastu osób, jak i duże konferencje dla 120 uczestników. Sale zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i wszystkie niezbędne urządzenia konferencyjne. Hotel dysponuje 12 pokojami mogącymi pomieścić od 1 do 4 osób, dlatego chętnie wybierany jest na kilkudniowe szkolenia i spotkania integracyjne. Hotelowa restauracja, w której dominują potrawy staropolskie, organizuje wszelkiego typu wydarzenia rodzinne i biesiady, dostosowując menu do charakteru wydarzenia. Dwór Giemzów położony jest 500 metrów od zjazdu z autostrady zapewniając wygodny dojazd do stolicy.

Hotel Dobieszków
Adres: Dobieszków 70 k/ Łodzi, 95-010 Łódź
Odległość: 117 km
Największa sala konferencyjna: 250

Polecane obiekty w okolicach Warszawy
Polecane obiekty w okolicach WarszawyOśrodek konferencyjny w Dobieszkowie, to doskonałe miejsce organizacji zarówno kameralnych rozmów biznesowych, jak i dużych szkoleń i kongresów. Hotel Dobieszków przygotował 7 różnorodnych sal konferencyjnych, które mogą gościć kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet 250 osób. Klimatyzowane sale przystosowane są do przeprowadzania profesjonalnych szkoleń, odczytów i konferencji, wyposażone zostały w zaawansowany technicznie sprzęt audiowizualny, panoramiczne ekrany i dostęp do szybkiego internetu. Hotel dysponuje 95 miejscami noclegowymi, z których skorzystać mogą uczestnicy kilkudniowych szkoleń i spotkań biznesowych. Wyśmienita kuchnia Restauracji Dworek i Klubu Piekiełko, zapewnią wyśmienite posiłki i pyszne napoje. Goście aktywni fizycznie skorzystać mogą z profesjonalnej siłowni i sauny. Hotel położony jest na terenie malowniczego parku, w niedalekiej odległości od autostrad i tras szybkiego ruchu, co pozwala wygodnie dotrzeć do obiektu zarówno własnym transportem jak i komunikacją publiczną.