img

Miodowy hotel w Świętokrzyskiem

Fot. www.freedigitalphotos.net

60 miejsc noclegowych, restauracja serwująca typowo regionalną kuchnię, sala konferencyjno-bankietowa na 180 osób, sauna, siłownia, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów – tak w skrócie prezentuje się oferta powstającego w Opatowie Hotelu Miodowy Młyn.

- Aktualnie jesteśmy na etapie prac wykończeniowych. Wkrótce rozpoczniemy rekrutację, w ramach której wyłonimy pracowników na stanowiska obsługi hotelowej oraz części gastronomicznej – mówi Agnieszka Oszczudłowska-Mendak z działu marketingu.

Hotel, który przystosowany będzie do standardu trzygwiazdkowego, odda do dyspozycji gości 26 pokoi: jedno, dwu i trzy osobowych, dwa apartamenty oraz pokój przystosowany dla osoby niepełnosprawnej. Pokoje znajdują się na pierwszym i na drugim piętrze. Dla udogodnienia hotel będzie wyposażony w windę.

Wyposażenie pokoi i apartamentów obejmuje telewizor, telefon, bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi). Łazienki w pokojach wyposażone są standardowo w kabiny prysznicowe i suszarki do włosów, apartamenty mają na wyposażeniu wanny.

W budynku hotelowym znajduje się również centralna recepcja, restauracja na 60 miejsc, sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 150 mkw. na 180 miejsc, sala VIP o powierzchni 25 mkw. na 15 miejsc, siłownia i sauna. Dla najmłodszych gości przygotowany zostanie plac zabaw przed obiektem. W hotelu będzie można skorzystać z punktu informacji turystycznej.

Data publikacji: 16.10.2013

Nasi partnerzy