img

Przesunięto otwarcie Hotelu DeSilva Opole

Fot.: www.eventmapa.pl

Na jesień przesunięto otwarcie Hotelu DeSilva w Opolu. Obiekt, który pierwotnie miał przyjąć pierwszych gości już latem tego roku, musiał przesunąć inaugurację działalności. Hotel DeSilva w Opolu zlokalizowany został w samym centrum województwa opolskiego, przy nabrzeżu Kanału Młynówka. DeSilva opole ma być jedynym w Opolu hotelem czterogwiazdkowym.

W Hotelu DeSilva w Opolu będzie znajdowało się 111 pokoi gościnnych, w których znajdzie się miejsce dla 218 gości hotelowych. Na terenie obiektu będzie działała restauracja z otwartą kuchnią, serwująca dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Sala restauracyjna będzie w stanie pomieścić do 74 osób. W obiekcie będzie działał również bar z kominkiem i TV.

Hotel DeSilva w Opolu będzie posiadał także centrum konferencyjne. Cztery sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego będą zajmować powierzchnię ponad 300 metrów kwadratowych! Wszystkie sale będą klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w nowoczesny, profesjonalny sprzęt audiowizualny. Na terenie całego obiektu goście będą mogli skorzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu.

Data publikacji: 09.06.2014

Nasi partnerzy