Hotele i sale Konferencyjne Łukta - 1 obiekt

Spis treści

Łukta - 1 obiekt, hotel konferencyjny

Sale konferencyjne w okolicy - Łukta

Łukta (warmińsko-mazurskie)
img      6
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     143
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt zlokalizowany jest nad jeziorem Isąg, co pozwala na organizację szeregu wodnych atrakcji i miłego pobytu. Tuż obok hotelu znajduje się molo pozwalające wejść w głąb jeziora. Hotel zlokalizowany jest w miejscowości Worliny.

Ostróda, 8,58 km od
img      2
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     250
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Natural Hotel, położony jest u stóp słynnego  kanału Elbląskiego łączącego nas z Ostródą, Elblągiem i całym światem. Mamy własną plaże, na naszych gości czeka staw rybny, piękno lasów Taborskich idealne miejsce na spacery i wycieczki rowerowe. Obiekt jest oddalony o ok. 30 km od dworca w Olsztynie.

Morąg, 9,02 km od Łukta
img      1
sala
konferencyjna
img     30
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Narie Resort & Spa to obiekt hotelowo-konferencyjny, który znajduje się w miejscowości Wilnowo. Położony jest on w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 44 km od Olsztyna.

Stare Jabłonki, 13,06 km od Łukta
img      6
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     320
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Anders**** to obiekt hotelowo-konferencyjny, który położony jest w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich około 10 km od Ostródy i 31 km od Olsztyna.

Ostróda, 13,83 km od Łukta
img      4
sale
konferencje
img     190
Największa
sala
img     174
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Ostróda to miejscowość, która od lat walczy, aby stać się letnią stolicą województwa. Z tego względu nie brakuje tu różnorodnych atrakcji, które pozwalają na pełen relaks, wypoczynek, zabawę i możliwości integracyjne.

Ostróda, 14,22 km od Łukta
img      9
sal
konferencyjnych
img     700
Największa
sala
img     476
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel znajduje się w Ostródzie, przy samym jeziorze Drwęckim. W pobliżu jest deptak, który zachęca do spacerowania przy samej wodzie.

Ostróda, 14,47 km od Łukta
img      2
sale
konferencje
img     150
Największa
sala
img     112
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Platinium znajduje się w centrum Ostródy. To świetne miejsce położone niedaleko jezior i mazurskich lasków. Do najbliższego jeziora jest stąd zaledwie 10 min. Sama Ostróda jest także bardzo dobrze skomunikowana z większymi miastami.

Ostróda, 14,64 km od Łukta
img      6
sal
konferencyjnych
img     60
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Ten hotel jest zlokalizowany w centrum Ostródy. Dzięki temu, że samo miasto jest dobrze skomunikowane z innymi, z łatwością można tu dojechać z Olsztyna, Trójmiasta czy Warszawy (ok. 3 godziny).

img

Polecane obiekty konferencyjne w okolicy Łukty na Mazurach

1. Sielanka Restauracja & Bankiet

 

1. Sielanka Restauracja & Bankiet

Dane teleadresowe:
ul. Olsztyńska 38, 11-330 Gietrzwałd
Telefon: +48 89 512 34 56
Strona: Konferencje - Sielanka Restauracja & Bankiet.

Restauracja Sielanka to niezwykła przestrzeń, która łączy w sobie wyjątkową kuchnię i możliwość organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Jest częścią prestiżowego ośrodka konferencyjnego na Mazurach, oferującego także elegancką salę bankietowo-konferencyjną.

Sala bankietowa w Restauracji Sielanka jest idealnie przystosowana do wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Nowoczesne wyposażenie i komfortowe wnętrza tworzą odpowiednie środowisko do efektywnych prezentacji, dyskusji i szkoleń.

Restauracja Sielanka to jednak nie tylko przestrzeń dla biznesu, lecz także dla smakoszy. Kulinarna oferta zachwyca bogactwem smaków i unikalnymi kompozycjami dań.

Profesjonalna obsługa gwarantują doskonałą jakość usług. Restauracja Sielanka to miejsce, gdzie biznes przenika się z niezapomnianym doznaniem kulinarnej sielanki. To przestrzeń, w której ośrodek konferencyjny nabiera smakowitego charakteru, tworząc idealne środowisko do osiągania biznesowych celów i kulinarnej rozkoszy.

 

2. Hotel Omega***

 

2. Hotel Omega***

Dane teleadresowe:
ul. Sielska 4A, 10-802 Olsztyn
Telefon: +48 89 522 05 55
Strona: Konferencje - Hotel Omega.

Hotel Omega to znakomity przykład hotelu konferencyjnego na Mazurach, oferującego wysoki standard usług oraz nowoczesne sale szkoleniowe.

Zlokalizowany w Olsztynie, stanowi idealny ośrodek konferencyjny na Mazurach.

Wyposażone w zaawansowany sprzęt techniczny sale szkoleniowo-konferencyjne stwarzają optymalne warunki do prowadzenia różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Ich funkcjonalność tworzy doskonałą atmosferę do ciekawych prezentacji oraz spotkań.

Hotel Omega to także komfortowe pokoje, świetna kuchnia oraz profesjonalna obsługa. To miejsce, gdzie funkcjonalność idzie w parze z estetyką i gościnnością.

Dbałość o potrzeby klientów sprawiają, że hotel Omega wyróżnia się na tle innych. Oferowany przez niego komfort i wsparcie techniczne tworzą kompleksową przestrzeń dla osiągania celów biznesowych.

Hotel konferencyjny na Mazurach, jakim jest Hotel Omega, to nie tylko obiekt wypoczynkowy, ale przede wszystkim centrum konferencyjne, w którym sale konferencyjne stają się miejscem mądrych decyzji, wymiany wiedzy oraz twórczych inspiracji.

Zobacz obiekty konferencyjne na mapie w mieście Łukta

Zobacz miejscowości na Mazurach z największą bazą konferencyjną

Olsztyn

Olsztyn (44 obiekty konferencyjne)

Mikołajki

Mikołajki (18 obiektów konferencyjnych)

Ostróda

Ostróda (8 obiektów konferencyjnych)

Ruciane-Nida

Ruciane-Nida (8 obiektów konferencyjnych)

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top