Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Grand Lubicz*****
Ustka (pomorskie) location_on
Hotel Grand Lubicz*****
Miejsca noclegowe 595
Ilośc sal 500
Hotel Royal Baltic****
Ustka (pomorskie) location_on
Hotel Royal Baltic****
Miejsca noclegowe 133
Ilośc sal 200
Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Posejdon
Ustka (pomorskie) location_on
Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Posejdon
Miejsca noclegowe 198
Ilośc sal 220
Energetyk Centrum szkoleniowo-Wypoczynkowe
Ustka (pomorskie) location_on
Energetyk Centrum szkoleniowo-Wypoczynkowe
Miejsca noclegowe 120
Ilośc sal 131

Ustka - 8 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Logo ośrodka
img   7
sal
konferen-
cyjnych
img500
Naj-
większa
sala
img595
Miejsc
nocleg-
owych
Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img200
Naj-
większa
sala
img133
Miejsc
nocleg-
owych
Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img220
Naj-
większa
sala
img198
Miejsc
nocleg-
owych

ul. Kościuszki 19, Ustka

tel. (59) 815 23 00

Hotel **** LUBICZ

ul. Grunwaldzka 14, Ustka

tel. 59 814 31 02

Hotel Rejs

ul. Marynarki Polskiej 51, Ustka

tel. 59 81 47 850

Jantar

Wczasowa 14, Ustka

tel.

Pensjonat Morze

ul. Marynarki Polskiej 22, Ustka

tel. 59 815-52-00Sale konferencyjne w okolicy - Ustka

Logo ośrodka
img      3
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     230
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      1
sal
konferencyjnych
img     110
Największa
sala
img     280
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     750
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      1
sal
konferencyjnych
img     220
Największa
sala
img     100
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      1
sal
konferencyjnych
img     70
Największa
sala
img     100
Miejsc
noclegowych

img

Sale konferencyjne w Ustce

Hotel Grand Lubicz w Ustce
Adres: ul. Wczasowa 4, 76-270 Ustka

Hotel Grand Lubicz w Ustce to elegancki, pięciogwiazdkowy obiekt, który spełnia oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych. Potężny kompleks wypoczynkowy posiada eleganckie apartamenty, rozbudowane centrum SPA, a także dużą przestrzeń konferencyjną, w której można organizować konferencje, szkolenia, eventy i inne wydarzenia branżowe. W ofercie dla biznesu Hotel Grand Lubicz posiada 8 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa sala pomieści 500 osób. Sale konferencyjno-szkoleniowe posiadają bogate, ekskluzywne wyposażenie, pozwalają na organizowanie wydarzeń na najwyższym poziomie. Do dyspozycji uczestników spotkań są nowoczesne urządzenia audiowizualne oraz inne udogodnienia dla biznesu. Hotel posiada również bogatą ofertę kulinarną. Posiłki dla uczestników konferencji serwują restauracje: Chapeau Bas oraz Fala, które w swoich kartach menu łącza tradycyjną kuchnię polską z kuchniami świata. Na słodkie poczęstunki, ciasta i przekąski można natomiast wybrać się do kawiarni Panorama Loung Cafe & Tarace.

Energetyk Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe w Ustce
Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 19, 76-270 Ustka

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk znajduje się w pięknej lokalizacji w pobliżu centrum Ustki, niedaleko plaży i wszystkich nadmorskich atrakcji. Ośrodek oferuje możliwość wypoczynku w wygodnych domkach-bungalowach, a także bogatą ofertę dodatkowych atrakcji. Ośrodek cieszy się popularnością wśród turystów przyjeżdżających na wakacje, a także osób szukających dobrego miejsca na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, a także firmowe imprezy integracyjne. W ofercie jest profesjonalne zaplecze konferencyjne, które jest wyposażone w dobre oświetlenie, nagłośnienie, a także wszystkie niezbędne urządzenia audiowizualne. Dzięki temu organizatorzy mogą mieć pewność, że w czasie konferencji wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Sale konferencyjne to jednak nie wszystko – Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk oferuje szeroki wybór usług kulinarnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W bogatym menu znajdują się zarówno dania regionalne oparte na świeżych rybach, jak i wiele potraw prosto z kuchni świata.

Hotel Lubicz w Ustce
Adres: ul. Grunwaldzka 14, 76-270 Ustka

Czterogwiazdkowy Hotel Lubicz w Ustce to propozycja dla osób, które poszukują wielu nadmorskich atrakcji w połączeniu z wygodnymi, komfortowymi noclegami. Obiekt jest doskonale przygotowany do przyjmowania nie tylko gości indywidualnych, ale też klientów biznesowych. W ofercie dla organizatorów konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych znajduje się jedna duża i przestronna sala konferencyjna, która w układzie kinowym może pomieścić 200 osób, a w układzie konferencyjnym 120. Sala konferencyjna posiada klimatyzację, nagłośnienie stacjonarne, a także wiele urządzeń multimedialnych i audiowizualnych, między innymi projektory, rzutniki, mikrofony, ekrany, flipcharty oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Na życzenie organizatorów spotkań hotel przygotowuje również poczęstunki, serwisy kawowe oraz inne posiłki. Restauracja Bursztynowa w Hotelu Lubicz umiejętnie łączy tradycyjne smaki z nutą nowoczesności i egzotyki, dzięki czemu trafia w różne gusta smakowe. Konferencja w Hotelu Lubicz to gwarancja, że każdy element imprezy będzie dopracowany na najwyższym poziomie.

Hotel Rejs w Ustce
Adres: ul. Marynarki Polskiej 51, 76-270 Ustka

Hotel Rejs w Ustce to czterogwiazdkowy, komfortowy obiekt, który znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum Ustki. Blisko stąd zarówno nad morze, jak i do innych popularnych atrakcji. Nic więc dziwnego, że obiekt cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów konferencji, szkoleń, eventów oraz innych spotkań biznesowych. W hotelu znajduje się jedna sala konferencyjno-szkoleniowa, która może pomieścić od 10 do 120 osób. Można więc organizować w niej zarówno kameralne spotkania, jak i większe wydarzenia. Sala jest jasna, klimatyzowana, dobrze oświetlona z możliwością zaciemnienia. Posiada również bogaty zestaw urządzeń audiowizualnych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. O oprawę kulinarną wydarzeń branżowych dba Restauracja 7 Niebo, w której menu znajdziemy eleganckie dania inspirowane kuchnią polską i kuchniami świata. W restauracji można organizować bankiety na około 100 osób, a także bardziej kameralne spotkania biznesowe. Hotel Rejs to miejsce, w którym z pewnością każda konferencja zakończy się sukcesem.

Hotel Royal Baltic w Ustce
Adres: ul. Wczasowa 26, 76-270 Ustka

Czterogwiazdkowy Hotel Royal Baltic znajduje się w pięknej lokalizacji w Ustce w otoczeniu lasu sosnowego i w pobliżu plaży. Hotel cieszy się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych i biznesowych. Obiekt oferuje komfortowe i wygodne noclegi, wiele dodatkowych atrakcji i udogodnień, a także bogate pakiety dla biznesu. Do wynajęcia są 3 sale konferencyjne, dwie z nich są na 70 osób, natomiast największa pomieści 224 osoby. Wszystkie sale są jasne, przestronne, świetnie wyposażone, a także klimatyzowane, dobrze oświetlone i nagłośnione. Do dyspozycji uczestników spotkań są nowoczesne urządzenia audiowizualne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Dużym atutem Hotelu Royal Baltic jest elegancka restauracja, w której prym wiodą dania kuchni śródziemnomorskiej, ale można również zamówić tradycyjne potrawy kuchni polskiej. W restauracji można zorganizować posiłki dla uczestników konferencji i szkoleń, a także eleganckie, wieczorne bankiety i przyjęcia. Konferencje w Hotelu Royal Baltic to gwarancja, że wszystko odbędzie się na najwyższym poziomie.

Hotel Jantar w Ustce
Adres: ul. Wczasowa 14, 76-270 Ustka

Hotel Jantar w Ustce to nowoczesny obiekt, który spełnia oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych. Obiekt znajduje się w pobliżu plaży i nadmorskich atrakcji, a także w pięknych okolicznościach przyrody. Hotel jest również świetnie przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów oraz spotkań biznesowych. W ofercie na wynajem znajdziemy nowoczesne, eleganckie sale konferencyjno-szkoleniowe, które są wyposażone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Sale są przestronne, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także wysokiej klasy sprzęty audiowizualne. Hotel Jantar oferuje również doskonałe wyżywienie serwowane przez profesjonalną. Do wyboru są zarówno dania kuchni polskiej, jak i wiele potraw inspirowanych kuchniami świata. Wysoki poziom obsługi, bogata oferta dodatkowa oraz atrakcyjne biznesowe sprawiają, że każdy organizator konferencji będzie w stu procentach zadowolony z wybranej lokalizacji.

Ośrodek Posejdon w Ustce
Adres: ul. Rybacka 10, 76-270 Ustka

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy Posejdon położony jest w Ustce w pobliżu morza i wśród sosnowego lasu. Obiekt wpisuje się w zapotrzebowanie klientów biznesowych, którzy poszukują miejsc na konferencję z dala od dużych miast. Rozbudowane zaplecze konferencyjne oferuje 5 nowoczesnych, klimatyzowanych sal o zróżnicowanej wielkości. Największa sala pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 220 osób. Mniejsze sale konferencyjno-szkoleniowe są bardziej kameralne, można więc w nich organizować niewielkie spotkania biznesowe. Wszystkie sale oraz zaplecze techniczne są profesjonalnie zaprojektowane i wyposażone w nowoczesne oświetlenie, nagłośnienie, a także dobrej klasy urządzenia audiowizualne. Ośrodek Posejdon w Ustce posiada również doskonałe zaplecze gastronomiczne – hotelowa kuchnia przygotowuje najwyższej jakości dania inspirowane różnymi kuchniami świata. Do dyspozycji są również dwie sale bankietowe – większa na 160 osób oraz mniejsza na 25 osób, które sprawdzą się jako miejsce na bankiety, przyjęcia, a także eleganckie biznesowe lunche.

Pensjonat Morze w Ustce
Adres: ul. Marynarki Polskiej 22, 76-270 Ustka

Pensjonat Morze w Ustce znajduje się przy nabrzeżu kanału portowego w odległości 100 metrów od plaży. To doskonałe miejsce do wakacyjnego wypoczynku, ale również dobra lokalizacja na konferencje, szkolenia, eventy, czy spotkania biznesowe. W ofercie dla klientów biznesowych jest sala konferencyjno-szkoleniowa na 40 osób, która sprawdza się przy organizacji niewielkich, kameralnych spotkań. Sala jest jasna, klimatyzowana, dobrze oświetlona z możliwością zaciemnienia. Do dyspozycji uczestników spotkań jest sporo urządzeń audiowizualnych i multimedialnych, które ułatwiają prowadzenie branżowych spotkań. Dużym atutem Pensjonatu Morze jest restauracja Wenecja, która posiada bogate menu pełne wykwintnych potraw z kuchni polskiej oraz kuchni świata. Restauracja jest w stanie przygotować serwisy kawowe, poczęstunki, a także bankiety i przyjęcia na kilkadziesiąt osób. Organizacja konferencji w Pensjonacie Morze w Ustce to gwarancja udanego spotkania na wysokim poziomie.

Artykuły - woj. pomorskie

Ustka - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy