Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Jabłonna - 2 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Jabłonna
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zaplecze konferencyjne Pałacu Jabłonna jest bardzo atrakcyjne. Dostępne są przestronne sale o różnej wielkości, wyposażone w ekran, flipchart, dostęp do światła dziennego, Internet, zaciemnienie – na życzenie klienta udostępniany jest projektor multimedialny oraz nagłośnienie. Do wyboru jest okrągła Sala Balowa z wyjściem na taras, która ma powierzchnię około 100 m² i pomieści maksymalnie 170 uczestników. Wynająć można także: prostokątną Salę Mauretańską lub Salę Kominkową o powierzchni około 90 m² dla maksymalnie 120 osób; prostokątną Salę Pompejską z wyjściem na boczny taras o powierzchni około 45 m², dla maksymalnie 40 osób; kameralny Salonik Polski lub Chiński o powierzchni około 16 m², dla 8 – 20 gości.

Lokalizacja

Pałac Jabłonna to XVIII – wieczny zespół pałacowo - parkowy znajdujący się w Jabłonnie koło Warszawy. Jest to bardzo urokliwe miejsce, w którym można nie tylko odpocząć i się zrelaksować z dala od zgiełku miasta, ale i zorganizować imprezy, wydarzenia, szkolenia czy też konferencje.

First Warsaw Golf &CC

ul. Golfowa 44 Rajszew, Jabłonna

tel. 227824555

Sale konferencyjne w okolicy - Jabłonna

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     240
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     700
Największa
sala
img     110
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     1200
Największa
sala
img     700
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     100
Największa
sala
img     421
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     125
Największa
sala
img     96
Miejsc
noclegowych

img

Jabłonna - właściwe miejsce na konferencje

Atrakcje Jabłonnej

Jabłonna to wieś położona w województwie Mazowieckim, oferująca sporo atrakcji turystycznych. Można do nich zaliczyć: barokowo-klasycystyczny pałac, niemieckie fortyfikacje z okresu II wojny światowej, zabytkowy budynek poczty pochodzący z XIX wieku, willę lekarza Stanisława Bzury z początków XX wieku. Na terenie powiatu legionowskiego, do którego zalicza się Jabłonna, znajduje się kolejny ciekawy punkt historyczny warty zobaczenia. Jest to turystyczny szlak patriotyczny „Polski Walczącej”.

Poza licznymi atrakcjami historycznymi, w powiecie legionowskim można trafić na wiele atrakcji przyrodniczych. Znajduje się tu wiele rezerwatów i pomników przyrody. Miłośnikom dwóch kółek warto polecić „Rowerową pętlę wokół Jeziora Zegrzyńskiego”.

Po zwiedzeniu wszystkich atrakcji historycznych i przyrodniczych w Jabłonnej oraz w okolicach, warto spędzić czas relaksując się na łonie natury lub spacerując po tych malowniczych terenach. A podczas relaksu lub spaceru sięgnąć po aparat i uwiecznić te piękne krajobrazy.

Jabłonna - właściwe miejsce na konferencje


Organizowanie konferencji i szkoleń w miejscowości Jabłonna

Szkolenia i konferencje można zorganizować w Pałacu Jabłonna, pochodzącym z XVIII wieku w zespole pałacowo-parkowym, a zarazem letniej rezydencji króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Oprócz możliwości noclegu i wyżywienia, w przypadku dłuższych pobytów oraz licznych atrakcji dla gości, Pałac Jabłonna oferuje uczestnikom szkoleń i konferencji 4 sale i 2 saloniki, w których można organizować szkolenia i konferencje. Sala Balowa może pomieścić maksymalnie 170 osób. Sala Mauretańska i Sala Kominkowa pomieszczą maksymalnie 100 osób. W Sali Pompejańskiej zmieści się maksymalnie 40 osób. Salonik Polski pomieści maksymalnie 12 osób, a Salonik Chiński 20 osób. Poza pałacem, w budynku hotelowym, także znajdują się dwie sale przeznaczone na konferencje i szkolenia. Sala hotelowa główna zmieści maksymalnie 60 osób, natomiast Sala Bilardowa 10 osób. Wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone pod kątem organizacji szkoleń i konferencji.Jabłonna - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy