ul.Baltazara 41, 06-100 Pułtusk(mazowieckie)

tel.(0-23) 692-04-75

recepcja@hotel-baltazar.com.pl

Miejsca noclegowe 32 miejsca noclegowych
dyskoteka/dancingdyskoteka/dancing
Nazwa sali Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stolow
Sala 4 Sala 4 (Pokaż) 500m2
300
240
Sala 2 Sala 2 (Pokaż) 150m2
140
112
Sala 1 Sala 1 (Pokaż) 75m2
60
48
Sala 3 Sala 3 (Pokaż) 40m2
30
24

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Pułtusk to piękne, ciche i spokojne miasto, dlatego tak chętnie wybierane jest przez przedsiębiorców do zorganizowania szkolenia, różnego typu spotkań biznesowych, konferencji, pikniki firmowe, wieczory i Wigilie pracownicze oraz spotkania integracyjne. Niedaleko od Warszawy, a jednocześnie z dala od zgiełku dużego miasta, dzięki temu przybyli goście mogą w pełni wypocząć skupić się i skoncentrować w trakcie trwających obrad.

Obiekt konferencyjny oferuje swoim gościom 4 klimatyzowane sale konferencyjne z dostępem do WiFi. W ofercie znajduje się szereg usług i nowoczesny, bardzo dobrej jakości sprzęt. Najmniejsza sala pomieści do 30 osób zaś największa w ustawieniu teatralnym nawet do 120 uczestników.

Więcej informacji: Sale konferencyjne w Hotelu Baltazar

Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Baza noclegowa / pokoje hotelowe

Dwugwiazdkowy hotel Baltazar to doskonałe miejsce, w którym można wypocząć od zgiełku dużego miasta. W obiekcie tym znajdują się 32 miejsca noclegowe.

Do dyspozycji gości jest 12 pięknych, przestronnych i przytulnych pokoi. Po całym dniu na sali konferencyjnej w hotelowym pokoju można wypocząć i zrelaksować się. Wystrój wnętrz jest naturalny, ściany są w stonowanych, delikatnych, wręcz odprężających kolorach. Do dyspozycji gości są czyste ręczniki, łazienka, wygodne łóżka i świeża pachnąca pościel.

Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe

Konferencje i bankiety / restauracje hotelowe

W Hotelu Baltazar mieści się restauracja hotelowa. Przybyli goście po konferencji mogą skosztować dań kuchni staropolskiej i tradycyjnej.

Wnętrze jest bardzo eleganckie, bardzo dobrze zaprojektowane. W pomieszczeniu z lustrami w tle gra cicha muzyka, która zachęca do skosztowania pysznych posiłków. Ośrodek konferencyjny, jakim jest hotel Baltazar oferuje swoim gościom możliwość zorganizowania wesela lub imprezy okolicznościowej w Grill Chacie.

Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe

Rekreacja po konferencji / szkoleniu

Szkolenia i konferencje zazwyczaj są bardzo absorbujące, dlatego po dniu pełnym nauki każdy szuka chwili wytchnienia i relaksu. Aby się odprężyć można wyjść się na spacer po okolicy, lub wypocząć nad rzeką.

Pułtusk to piękne miasto, w którym można zwiedzić wiele ciekawych zabytków jak chociażby Dom Polonii, Kaplica św. Marii Magdaleny czy Bazylika Zwiastowania NMP i św. Mateusza.

Zaledwie 1,5km obiektu konferencyjnego umiejscowiona jest Miejska Plaża. W pobliżu znajduje się 5 szlaków rowerowych o łącznej długości 97,4km. Zwolennicy dobrej zabawy, lampki wina czy kufla piwa powinni wybrać się do centrum. Tam znajduje się wiele lokali, w których można odprężyć się po całym dniu ciężkiej pracy.

Hotel jest też organizatorem ogniska, różnego typu bali, dyskotek i dancingów.

Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu

Lokalizacja

Hotel Baltazar zlokalizowany jest w Pułtusku przy ulicy Baltazara 41, około 800m od centrum miasta. Obiekt konferencyjny znajduje się w bardzo malowniczym obszarze na skraju Puszczy Białej, tuż nad błękitną rzeką Narwią.

Oddalony jest on od stolicy Polski o około 60km. W pobliżu, około 1,7km od obiektu znajduje się Dworzec PKS na Nowym Rynku. Niedaleko przebiega droga krajowa nr 61, która pozwala w szybki sposób dojechać z Warszawy do Augustowa. Pułtusk to miasto, które leży w bardzo dobrze skomunikowanej strefie, dzięki czemu do obiektu mogą dotrzeć goście z różnych stron kraju.

Opinie gości konferencyjnych

Marcin
Mój pobyt w hotelu Baltazar było fantastyczne. Usługi hotelowe były doskonałe, a personel był tak przyjazny, że czułem się jak w domu. Przyjechaliśmy na naszą konferencję i w ciągu kilku minut od wejścia zostaliśmy ciepło przywitani przez personel. Pokazali nam nasz pokój, który miał niesamowity widok, mimo tak nie popularnej lokalizacji i nie mogliśmy być bardziej zadowoleni z naszego pobytu! Polecamy serdecznie

WŁADEK
Hotel Baltazar to nie jest jakieś wyszukane miejsce na konferencje. Aczkolwiek ja osobiście wolę spokojne obrady w Baltazarze niż w hotelu w szumnej Warszawie, gdzie zawsze coś się dzieje. Obiekt generalnie bez zarzutu, personel zawsze uprzejmy. Pokoje nawet ok, jak na mały nie wyszukany hotelik. Przestrzenie konferencyjne tutaj są wystarczająco duże, aby pomieścić cały mój zespół, więc nigdy nie mam problemu ze zorganizowaniem spotkania dla nas wszystkich, a firma liczy sobie ok. 100 osób. Polecam!

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo