img

Konferencje powyżej 200 osób na Mazurach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych na Mazurach - ponad 130 hoteli konferencyjnych na Mazurach

Konferencje powyżej 200 osób na Mazurach:

 

1. Mikołajki:

Mikołajki Resort and Spa

Dane teleadresowe:
Jora Wielka 54c
11-730 Mikołajki
tel. 733 889 867
Największa sala konferencyjna: 260 osób
Liczba miejsc noclegowych: 305

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Mikołajki Resort and Spa w Mikołajkach posiada do dyspozycji gości aż 6 sal konferencyjnych, które idealnie sprawdzą się na spotkanie biznesowe, posiedzenie, konferencję, spotkanie biznesowe. Największa z nich może pomieścić maksymalnie 260 osób.

Dzięki doskonałym warunkom technicznym można skorzystać z profesjonalnej obsługi grup szkoleniowych, spotkań, bankietów oraz targów. Wszystkie sale w tym obiekcie mogą jednocześnie pomieścić 450 osób. Obsługa hotelu Mikołajki Resort and Spa w Mikołajkach przede wszystkim specjalizuje się w organizacji imprez specjalnych, które mają na celu integrację uczestników i nie tylko.

Sale są klimatyzowane, istnieje dostęp do światła dziennego i zaciemnienia sali. Uczestnicy mogą korzystać także z dostępu do Internetu, projektora, nagłośnienia, rzutników slajdów i mikrofonem.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Mikołajki Resort and Spa / Przestrzeń konferencyjna w Mikołajki Resort and Spa

 

2. Pisz:

Hotel nad Pisą

Dane teleadresowe:
ul. Ratuszowa 13
12-200 Pisz
tel. 87 423 32 53
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 209

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel nad Pisą w Piszu to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, posiedzenie lub imprezę integracyjną w bardzo malowniczym miasteczku na Mazurach.

Pisz cieszy się sporym zainteresowaniem, podobnie jak sale konferencyjne w Hotel nad Pisą, w którym do dyspozycji gości jest 6 sal konferencyjnych. Największa z nich może pomieścić 300 osób, a jednorazowo może się w nim znaleźć 640 osób. Obsługa hotelu specjalizuje się przede wszystkim w organizacji imprez okolicznościowych, m.in. wesel, bali, jubileuszy, bankietów.

W dwóch mniejszych salach mogą odbywać się spotkania w mniejszych gronach. Jest to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych i konferencji. Goście biznesowi mogą skorzystać z mikrofonów bezprzewodowych, tablic, projektora multimedialnego, rzutnika.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel nad Pisą / Oferta konferencyjna Hotelu nad Pisą

 

3. Olsztyn:

Warmiński Hotel & Conference

Dane teleadresowe:
ul. Kołobrzeska 1
10-442 Olsztyn
tel. 89 52 21 460/452
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 277

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Warmiński Hotel & Conference w Olsztynie do dyspozycji gości oddaje łącznie 8 sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 350 osób. Jest to świetne miejsce na spotkanie biznesowe z noclegiem, gdyż jest to największa baza noclegowa w tym mieście.

Jednocześnie noclegować może 277 osób, a miejsc parkingowych jest 86. W salach znajduje się nowoczesny sprzęt audiowizualny. Istnieje możliwość skorzystania z naturalnego oświetlenia lub całkowitego zaciemnienia pomieszczeń.

We wszystkich salach Warmiński Hotel & Conference w Olsztynie znajduje się dostęp do Internetu, a w kilku z nich istnieje nawet możliwość wjechania samochodem i skorzystania z podestu. Goście mogą także skorzystać z nagłośnienia sufitowego i wbudowanego ekranu. Do dyspozycji są także pokój biznesowy oraz atelier.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Warmiński Hotel & Conference / Konferencje w hotelu Warmińskim & Conference


Data publikacji: 01.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo