img

Konferencje powyżej 200 osób na Mazurach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych na Mazurach - ponad 130 hoteli konferencyjnych na Mazurach

Konferencje powyżej 200 osób na Mazurach:

 

Mikołajki Resort and Spa

Dane teleadresowe:
Jora Wielka 54c
11-730 Mikołajki
tel. 733 889 867
Największa sala konferencyjna: 260 osób
Liczba miejsc noclegowych: 305

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Mikołajki Resort and Spa w Mikołajkach posiada do dyspozycji gości aż 6 sal konferencyjnych, które idealnie sprawdzą się na spotkanie biznesowe, posiedzenie, konferencję, spotkanie biznesowe. Największa z nich może pomieścić maksymalnie 260 osób.

Dzięki doskonałym warunkom technicznym można skorzystać z profesjonalnej obsługi grup szkoleniowych, spotkań, bankietów oraz targów. Wszystkie sale w tym obiekcie mogą jednocześnie pomieścić 450 osób. Obsługa hotelu Mikołajki Resort and Spa w Mikołajkach przede wszystkim specjalizuje się w organizacji imprez specjalnych, które mają na celu integrację uczestników i nie tylko.

Sale są klimatyzowane, istnieje dostęp do światła dziennego i zaciemnienia sali. Uczestnicy mogą korzystać także z dostępu do Internetu, projektora, nagłośnienia, rzutników slajdów i mikrofonem.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Mikołajki Resort and Spa / Przestrzeń konferencyjna w Mikołajki Resort and Spa

 

Hotel nad Pisą

Dane teleadresowe:
ul. Ratuszowa 13
12-200 Pisz
tel. 87 423 32 53
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 209

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel nad Pisą w Piszu to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, posiedzenie lub imprezę integracyjną w bardzo malowniczym miasteczku na Mazurach.

Pisz cieszy się sporym zainteresowaniem, podobnie jak sale konferencyjne w Hotel nad Pisą, w którym do dyspozycji gości jest 6 sal konferencyjnych. Największa z nich może pomieścić 300 osób, a jednorazowo może się w nim znaleźć 640 osób. Obsługa hotelu specjalizuje się przede wszystkim w organizacji imprez okolicznościowych, m.in. wesel, bali, jubileuszy, bankietów.

W dwóch mniejszych salach mogą odbywać się spotkania w mniejszych gronach. Jest to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych i konferencji. Goście biznesowi mogą skorzystać z mikrofonów bezprzewodowych, tablic, projektora multimedialnego, rzutnika.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel nad Pisą / Oferta konferencyjna Hotelu nad Pisą

 

Warmiński Hotel & Conference

Dane teleadresowe:
ul. Kołobrzeska 1
10-442 Olsztyn
tel. 89 52 21 460/452
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 277

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Warmiński Hotel & Conference w Olsztynie do dyspozycji gości oddaje łącznie 8 sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić 350 osób. Jest to świetne miejsce na spotkanie biznesowe z noclegiem, gdyż jest to największa baza noclegowa w tym mieście.

Jednocześnie noclegować może 277 osób, a miejsc parkingowych jest 86. W salach znajduje się nowoczesny sprzęt audiowizualny. Istnieje możliwość skorzystania z naturalnego oświetlenia lub całkowitego zaciemnienia pomieszczeń.

We wszystkich salach Warmiński Hotel & Conference w Olsztynie znajduje się dostęp do Internetu, a w kilku z nich istnieje nawet możliwość wjechania samochodem i skorzystania z podestu. Goście mogą także skorzystać z nagłośnienia sufitowego i wbudowanego ekranu. Do dyspozycji są także pokój biznesowy oraz atelier.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Warmiński Hotel & Conference / Konferencje w hotelu Warmińskim & Conference

 

Folwark Łękuk 

Dane teleadresowe: 
Łękuk Mały 8 11-510 Łękuk Mały 8 
Tel. 87 428 40 59
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Folwark Łękuk zlokalizowany jest w samym sercu Mazur, gdzie sąsiedztwem są urocze tereny Puszczy Boreckiej. Obiekt leży bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Łękuk, a od większych miast takich jak Olecko czy Giżycko dzieli nas tylko 35 km. Niedaleko Folwarku znajduje się również lotnisko w Szymanach

W naszym obiekcie znajdą Państwo 3 sale szkoleniowo-konferencyjne, każda wyposażona w odpowiedni sprzęt multimedialny taki jak flipcharty, ekrany, rzutniki oraz inne niezbędne urządzenia do poprowadzenia szkoleń, konferencji lub ważnych spotkań biznesowych. 

Restauracja Ogień i Woda to doskonałe połączenie smaków kuchni europejskiej oraz regionalnej i staropolskiej. Najwyższej jakości świeże produkty oraz aromatyczne zioła podkreślają walory smakowe każdej z przygotowywanych potraw. Nasza restauracja oferuje także zestawy kolacyjne oraz bogate dania bufetowe na śniadania. Dla relaksu naszych gości oferujemy zabiegi w hotelowym SPA, relaks w jacuzzi oraz zabiegi pielęgnacyjne. 

Zobacz więcej: Prezentacja Folwark Łękuk salekonferencyjne.pl / Folwark Łękuk - strona firmowa

 

Pałac i Folwark Galiny

Dane teleadresowe:
Galiny 110 11-200 Bartoszyce
Tel. 89 761 21 67
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 87

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten Pałac z XVI wieku otoczony rozległymi terenami 5-hektarowego parku to wyjątkowe miejsce na Mazurach. To właśnie tu znajduje się hotel, stadnina koni oraz restauracja, a wszystko położone nad rzeką Pisą. W pobliżu Folwarku mogą Państwo zwiedzić Wilczy Szaniec oraz jeden z zachowanych poniemieckich bunkrów w Mamerkach.

Pałac i Folwark Galiny oferuje 4 sale konferencyjne, gdzie mogą Państwo zorganizować imprezy integracyjne, eventy, szkolenia, konferencje oraz spotkania biznesowe. Wszystkie sale urządzono w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny oraz wyposażono w odpowiednie zaplecze techniczne. W Sali Ogrodowej można skorzystać  z bogatego zaplecza cateringowego  i zorganizować wydarzenie dla 160 osób.

Stylowa dwupoziomowa restauracja znajdująca się w obiekcie to idealne miejsce nie tylko na obiad w gronie najbliższych, ale również lunche biznesowe. Tradycyjne dania przygotowywane przez szefa kuchni połączone z nowoczesnym stylem z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym podniebieniom naszych gości. To niepowtarzalne połączenie smakowe okraszone doskonałą obsługą

Zobacz więcej: Prezentacja Folwark Galiny salekonferencyjne.pl / Pałac i Folwark Galiny - strona firmowa

 

Natural Hotel

Dane teleadresowe:
Warlity Wielkie 16 14-100 Ostróda
Tel. 511 256 655
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 302

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Natural położony jest na wyspie, gdzie na 18-hektarowym terenie nasi goście mogą zaznać odrobiny spokoju oraz relaksu. Tak duża przestrzeń daje mnóstwo możliwości do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych, eventów, szkoleń oraz konferencji. Hotel posada własną plażę oraz linię brzegową, dzięki czemu każde wydarzenie na świeżym powietrzu to niepowtarzalny klimat i przepiękne widoki.

Obiekt dysponuje dwiema salami szkoleniowo-konferencyjnymi. Każda z sal ma na wyposażeniu nowoczesny sprzęt audio oraz doskonałe nagłośnienie. Dzięki klimatyzacji każde ze spotkań będzie idealne i mniej męczące. Sale położone na parterze to dodatkowe udogodnienie. W Sali Widokowej istnieje możliwość zorganizowania większego wydarzenia dla nawet 350 osób.

Restauracja Przystań i Przyjaciele znajdująca się w Hotelu Natural przez cały dzień serwuje naszym gościom wykwintne i przepyszne dania pochodzące z ekologicznych hodowli oraz upraw. Regionalne dania z ryb i gęsi oraz grzybów będą doskonałym dopełnieniem całego pobytu w naszym obiekcie. 

Zobacz więcej: Prezentacja Natural Hotel salekonferencyjne.pl / Natural Hotel - strona firmowa


Data publikacji: 12.07.2022

Nasi partnerzy