Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Warszawa Centrum - 125 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

ul. Chmielna 132/134, Warszawa

tel. 22 489 52 06, 723 001 130

ul. Foksal 16, Warszawa

tel. 22 826 23 55, 606 127 385

Marszałkowska 28, Warszawa

tel. 606544906

img

Konferencje w dzielnicy Śródmieście (Centrum)

Centrum stolicy to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, spotkania ze współpracownikami czy eventu promocyjnego. Doskonała lokalizacja to podstawowe kryterium, którym kierujemy się przy wyborze miejsca, w którym odbędzie się nasze wydarzenie.
W sercu Warszawy znajdują się, hotele i ośrodki szkoleniowo- konferencyjne, o różnym standardzie, co przekłada się na wysokość ceny czy dostępność usług dodatkowych. W centralnej dzielnicy Warszawy – Śródmieście znajduje się aż 119 obiektów przystosowanych do organizacji wydarzeń biznesowych.

Atrakcje po konferencji w Centrum Warszawy

Pałac Kultury i Nauki - Najwyższy taras widokowy w Polsce

Warszawski Pałac Kultury i Nauki wszyscy kojarzą głównie jako wspaniałe miejsce widokowe, ponieważ jego wysokość - 230,68m, czyni go najwyższym zbytkiem w Polsce. Jednak to nie tylko punkt widokowy, PKiN to również wiele atrakcyjnych lokacji wewnątrz budynku, które warto obejrzeć. Kasa biletowa Tour Leaders – organizujące wycieczki z przewodnikiem, czynna jest codziennie w godzinach 10: 30 – 16: 00 (48 881 631 881), natomiast kasa biletowa Tarasu Widokowego znajduje się w holu głównym (wejście od ul. Marszałkowskiej 10:00 – 20:00).

Pałac Kultury i Nauki jest najbardziej charakterystycznym obiektem w stolicy, który widać praktycznie z każdego miejsca w Warszawie. Choć jego historia nie kojarzy nam się zbyt pozytywnie, obecnie jest po prostu kultowym miejscem, w którym działa wiele teatrów, galerii i innych miejsc związanych z kulturą. Na 30 piętrze pałacu znajduje się spory taras widokowy, który cieszy się ogromną popularnością wśród osób zwiedzających miasto. Kto wjedzie na samą górę, może podziwiać wspaniały widok na całe miasto.

Muzeum Narodowe - należy zwiedzić przynajmniej raz!

Muzeum Narodowe w Warszawie to wspaniałą podróż poprzez dzieje sztuki od antyku po współczesność. Wystawy stałe oraz czasowe pokazują, jak zmieniały się trendy sztuki w Polsce, Europie i na świecie na przestrzeni dziejów. W zbiorach muzealnych znajdują się wspaniałe okazy malarstwa, rzeźby, rycin czy fotografii. Muzeum czynne od wtorku do niedzieli w godzinach 11 – 20, ceny biletów: 20zł normalny, 10zł ulgowy, dzieci, uczniowie i studenci 1zł. Muzeum znajduje się na ul. Al. Jerozolimskie 3, rezerwacja/informacja: +48 22 621 10 31, muzeum@mnw.art.pl

Muzeum Narodowe jest jednym z największych muzeów w Polsce. Powstało w 1862 roku. To jeden z obowiązkowych punktów zwiedzania stolicy. W muzeum znajdują się zbiory sztuki starożytnej, polskiego i obcego malarstwa i rzeźby, sporo zbiorów numizmatycznych oraz artystycznego rzemiosła. W obiekcie znajdziemy również wiele wystaw poświęconych sztuce współczesnej oraz użytecznej. Na zwiedzanie muzealnych sal warto sobie zarezerwować co najmniej kilka godzin.

Basen w Hotelu Intercontinental RiverView - Najwyżej położony basen w Polsce

Sala fitness, siłownia, sauna i solarium, ale przede wszystkim basen RiverView Wellness Centre, to wspaniała oferta sportowo – turystyczna. Najwyżej położony basen w Polsce, zapewnia podczas rekreacji wspaniałe widoki na Warszawę. Najwyższe piętra hotelu InterContinental, zapewniają taką właśnie rozrywkę. Można skorzystać z biletu uprawniającego do jednorazowego wejścia (180zł/120zł), w godzinach 06: 00 – 23: 00, wejściówki do nabycia w recepcji klubu, ul. Emilii Plater 49, więcej informacji: +48 (22) 328 86 40, riverview@ihg.com

Panorama Sky Bar w Hotelu Marriott - bar z niezwykłym widokiem na Warszawę

Panorama Sky Bar to niesamowita restauracja ulokowana na 40 piętrze hotelu Marriott. Ciekawe, bardzo klimatyczne miejsce, z którego okien podziwiać można panoramę stolicy, piękne widoki i doskonałą kuchnia przyciągają nie tylko turystów, ale również mieszkańców miasta. Specjalnością baru są niewątpliwie infuzowane alkohole z dodatkiem ziół i egzotyczne koktajle. Panorama Sky Bar zaprasza codziennie w godzinach 18:00 – 02:00, wejście przy ul. Aleje Jerozolimskie 65/79, rezerwacja: +48 22 630 74 35, panorama@marriott.com.

Muzeum Wojska Polskiego

Muzeum Wojska Polskiego to prawdziwa gratka dla miłośników militariów oraz osób zainteresowanych historią wojskowości. W zbiorach muzeum znajduje się ponad 250 tysięcy eksponatów, między innymi zbroje i hełmy, szable, mundury, broń palna. Są też eksponaty dużo większego kalibru, takie jak samoloty, śmigłowce i czołgi. Wiele z nich ma bogatą historię i brało udział w znanych bitwach w trakcie drugiej wojny światowej oraz innych działań wojennych na terytorium Polski i nie tylko.

Muzeum Techniki w Warszawie - atrakcja nie tylko dla mężczyzn

Narodowe Muzeum Techniki zostało założone w 1950 roku i od samego początku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Obecnie jest to największa placówka muzealnictwa technicznego w naszym kraju. Z zbiorach muzeum znajdziemy całe mnóstwo eksponatów związanych z polską myślą techniczną: motocykle, odbiorniki radiowe, mechanizmy grające, urządzenia geodezyjne. Obiekt ma sporo wystaw stałych, jednak regularnie pojawiają się również ciekawe wystawy czasowe.

Ulica Nowy Świat - główny deptak Stolicy

Nowy Świat jest jedną z najbardziej znanych ulic w Warszawie. Wchodzi w skład Traktu królewskiego prowadzącego od Zamku Królewskiego na Starym Mieście aż do Pałacu w Wilanowie. Przy Nowym Świecie znajduje się wiele zabytkowych kamienic i pałaców, które nadają ulicy niezwykły klimat. Swoją siedzibę mają tu teatry, placówki kulturalne, muzea oraz galerie. Sporo jest również sklepów i klimatycznych restauracji. Spacer Nowym Światem to jeden z obowiązkowych elementów zwiedzania centrum Warszawy.

Złote Tarasy - nowoczesne centrum handlowe połączone z Dworcem Centralnym

Złote tarasy są potężnym kompleksem handlowo-rozrywkowym znajdującym się w centrum stolicy. Obiekt w rzeczywistości składa się z kilku połączonych ze sobą budynków, które od zewnątrz tworzą ciekawy efekt architektoniczny. W Złotych Tarasach znajdziemy setki sklepów, butików, punktów usługowych, klimatycznych knajpek, kawiarni i restauracji. Coś dla siebie znajdą też kinomaniacy, którzy mogą wybrać się do wielkiego multipleksu kinowego. W obiekcie znajdziemy również kluby fitness i siłownie, które pozwalają na aktywne spędzanie czasu.

Wynajem Sal konferencyjnych w dzielnicy Śródmieście (Warszawa)

sale_konferencyjne_centrum_warszawy

Jeśli szukasz obiektu nowoczesnego, urządzonego w wysokim standardzie, dysponującego duża ilością sal, warto zapoznać się z ofertą, Golden Floor Plaza. Sale konferencyjne znajdują się tu na kilku piętrach. Na jednym z pięter przestrzeń konferencyjna zajmuje aż 1,8 tys. metrów. Największe sale pomieszczą od 120 do 150 osób. Łącznie znajdziemy tu 39 sal. W urokliwym miejscu, jakim jest Trakt Królewski, znajduje się Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. W budynku Dawnej Giełdy, znajdziemy 6 klimatyzowanych sal, urządzonych w reprezentacyjnym stylu. Największa pomieści 138 osób. Dodatkowo istnieje możliwość organizacji wydarzenia na Dziedzińcu, który zajmuje powierzchnię 2 740 m².

Jeśli w Centrum Warszawy nie ma obiektu, który idealnie odpowiadałby potrzebom uczestników konferencji warto również obejrzeć całą listę sale konferencyjne Warszawa, gdzie znajdują się aż 434 obiekty konferencyjne, wśród których na pewno każdy znajdzie ośrodek idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

nocleg_warszawa_śródmieście

Zachęcamy również do zapoznania się z listą sale konferencyjne mazowieckie, dla osób, które poszukują obiektu z dala od zgiełku wielkiego miasta. Na Mazowszu możemy wybierać spośród 577 obiektów.

Sale konferencyjne z bazą noclegową w Centrum Warszawy

Gdy nasi goście pochodzą z różnych części Polski, warto zainteresować się ofertą hoteli położonych w Centrum Warszawy. Baza noclegowa jest bardzo rozbudowana jak przystało na stolicę europejskiego państwa. Ceny noclegów oscylują w granicach 160 do 1200 złotych za nocleg. Jednym, z miejsc gdzie zorganizujemy konferencję z noclegiem jest, Hotel Polonia Palace oferuje 9 sal o różnych powierzchniach i możliwościach aranżacji. Można tu zorganizować konferencję dla 350 osób.

Sale konferencyjne na kameralne szkolenia i konferencje do 50 osób w centrum Warszawy

Zebra Tower
Największa sala: 50 osób
Lokalizacja: ul. Mokotowska 1
Kontakt: +48 605 324 637, Anna.kwiatkowska@cushwake.com, Marcin.gorski@cushwake.com

Prezentujemy Państwu nowoczesny i kompleksowo wyposażony budynek w centrum Warszawy. Atrakcyjna lokalizacja – bezpośrednio przy stacji metra, 15 minut jazdy do lotniska Chopina i 3 minuty pieszo do centrum miasta. Oferujemy wynajem przestrzeni biurowych dla firm, grup pracowniczych lub inwestorów indywidualnych oraz sale konferencyjne i reprezentacyjne. Największa sala konferencyjno – szkoleniowa jest w stanie pomieścić nawet 50 osób.

 Zebra Tower

Sale konferencyjne gwarantują dostęp do światła dziennego – budynek specjalnie zaprojektowany tak, aby wykorzystywać jak największą ekspozycję światła dziennego, oświetlenie sztuczne dostępne w biurach i salach konferencyjnych jest energooszczędne i nie męczy oczu. Dzięki zastosowaniu przesuwnych, dźwiękoszczelnych ścianek, przestrzeń dużej Sali może być dzielona na dwa osobne pomieszczenia. W zależności od preferencji mają Państwo do wyboru 8 sal konferencyjnych wyposażonych w niezbędne media i sprzęt potrzebny do przeprowadzania prezentacji i szkoleń. Budynek jest monitorowany i objęty 24 godzinną ochroną, na dole dostępna jest restauracja i punkty usługowe, a w piwnicach budynku prysznic.

Pałac Zamoyskich
Największa sala: 42 osoby
Lokalizacja: ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa
Kontakt: 22 826 74 39, biuro@sarp.warszawa.pl

Ulokowany w ścisłym centrum stolicy Pałac Zamoyskich zaprasza Państwa do skorzystania z naszej Sali konferencyjnej. Spotkania firmowe, konferencje i narady biznesowe, organizowane w naszym gmachu są zawsze wysoko oceniana przez uczestników. Charakter naszego Pałacu, wspaniałe wnętrza i zachwycająca okolica podnosi rangę każdego organizowanego wydarzenia. Proponowana Państwu Sala Lustrzana, została umeblowana z zachowaniem historycznego charakteru i oferuje 42 miejsca siedzące oraz 6 stołów konferencyjnych.

To idealne miejsce do spotkań firmowych, wernisaży czy kameralnych wydarzeń artystycznych. Zapewniamy dostęp do rzutnika multimedialnego z ekranem, oferujemy również laptop, flipchart, a także nagłośnienie z zestawem Fender, które posiada dwa mikrofony bezprzewodowe, jeden przewodowy, możliwość podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku i możliwość rejestracji dźwięku na nośnik zewnętrzny. Dla organizatorów i zaproszonych Gości dostępny jest parking na pałacowym dziedzińcu. Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług cateringowych w formie bufetu podawanego podczas przerw kawowych, lub organizacja bankietu.

Omnioffice Q22
Największa sala: 12 osób
Lokalizacja: Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa
Kontakt: 22 221 80 60, biuro@omnioffice.pl

Omniofice Q22 stworzył idealne rozwiązania dla ludzi biznesu i małych firm. Oddajemy do Państwa dyspozycji przestrzeń biurową oraz kameralne miejsca spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń i rekrutacji. Stworzyliśmy wiele elastycznych rozwiązań, które dają Państwu możliwość wynajmu odpowiadającej powierzchni na potrzebny okres czasu, mogą to być nawet godziny. Budynek jest nowoczesny i nastawiony na wiele rozwiązań ekologicznych, co potwierdzają zdobyte certyfikaty. Lokalizacja w centrum Warszawy jest niewątpliwie atrakcyjna dla ludzi biznesu.

 omnioffice

Proponujemy skorzystanie z jednej z 6 sal, które przewidują przyjęcie od 4 do 12 gości. Jeżeli zdecydują się Państwo na wynajem, mogą Państwo być pewni, że sala zostanie odpowiednio przygotowana, zapewniamy obsługę recepcyjną, możliwość podania kawy i herbaty w przerwach, infrastrukturę telekomunikacyjną, dostęp do Internetu oraz flipchart. Można również skorzystać z ekranu do wyświetlania filmów i prezentacji multimedialnych, a w razie konieczności sale mają możliwość zaciemnienia. Wszystkie udogodnienia są dostępne niezależnie od okresu, na jaki została wynajęta sala.

Sale konferencyjne na szkolenia i konferencje na min 300 osób w centrum Warszawy

Sen Events
Największa sala: 300
Lokalizacja: ul. Wioślarska 6, 00-411 Warszawa
Kontakt: 793027027, event@senevents.pl

Sen Events to doskonałe miejsce przeznaczone na organizację każdego niemalże spotkania branżowego, konferencji, wstaw bądź eventów. 350m2 powierzchni daje wiele możliwości aranżacyjnych, a doskonała lokalizacja budynku i wspaniały widok na panoramę miasta sprawia, że jesteśmy chętnie wybierani jako organizator tego typu spotkań.

Sala, którą oddajemy do Państwa dyspozycji nie jest umeblowana na stałe, a wszystkie dekoracje, wyposażenie lub urządzenia multimedialne są dostarczane indywidualnie do potrzeb organizatora, dlatego czy organizują Państwo bankiet, wystawę czy szkolenie z konferencją, mogą być Państwo pewni, że na miejscu będzie dostępny niezbędny sprzęt i odpowiednia do charakteru przedsięwzięcia aranżacja. Zaplecze i pomoc techniczna oraz catering organizowany przez naszego Szefa Kuchni sprawią, że Wasze spotkanie będzie przeprowadzone profesjonalnie i zadowoli zaproszonych uczestników. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a podczas rozmowy uzgadniamy wszelkie szczegóły uwzględniając preferencje organizatora.

Hotel Gromada Centrum Warszawa
Największa sala: 300 osób
Lokalizacja: Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa
Kontakt: 22 58 29 100, warszawahotel.centrum@gromada.pl

Hotel Gromada Centrum Warszawa posiada 313 pokoi podzielonych na kategorie Standard, Bussines i Bussines Plus, a także apartamenty. Pokoje są komfortowo urządzone, każdy wyposażono w łazienkę, dostęp do Internetu i klimatyzację. Oprócz sporej bazy noclegowej Hotel oferuje również 8 sal kongresowo – konferencyjnych. Największe sale mają możliwość łączenia, co jeszcze powiększa możliwości różnorodnych układów. Sale konferencyjne rozlokowane są na parterze i antresoli. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i zapewniają dostęp do Internetu.

 Gromada

Na wyposażeniu sprzętu niezbędnego do przeprowadzania spotkań szkoleniowych i konferencyjnych znajdą Państwo przenośne komputery, flipchart, rzutniki multimedialne, ekrany, mikrofony bezprzewodowe, nowoczesne nagłośnienie, dostęp do światła dziennego i możliwość zaciemnienia Sali. Zdrowe i pożywne śniadania oraz staropolska kuchnia serwowana w Karczmie są chlubą hotelowej restauracji. Zapraszamy również do naszej strefy relaksu SPA & Wellness, gdzie można zrelaksować się po ciężkim dniu.

Hotel Bellotto
Największa sala: 300 osób
Lokalizacja: ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
Kontakt: 22 829 64 44, 606 367 368, hotel@hotelbellotto.pl

Hotel Bellotto usytuowany jest na warszawskiej Starówce i mieści się w zabytkowym, XVI wiecznym Pałacu. Możemy Państwu zaoferować 50 miejsc noclegowych w kategoriach Classic, Superior oraz przestronne Apartamenty. Nowoczesne urządzenia komponują się z umeblowaniem nawiązującym do historycznego charakteru naszego obiektu. Poza komfortowymi i wygodnymi pokojami, oddajemy do Państwa użytku 8 sal konferencyjnych, które w zależności od powierzchni i ustawienia, gotowe są na przyjęcie od 10 do 300 zaproszonych Gości.

Sale wyposażono w zaawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny w postaci rzutników, projektorów, ekranów multimedialnych, przenośnych komputerów, dobrej jakości nagłośnienia, bezprzewodowych mikrofonów, a także niezbędne pomoce takie jak tablice, flipchart czy bezprzewodowy Internet. Hotelowa Restauracja oferuje bogate śniadania, kuchnię regionalną, staropolską oraz światową. Możemy również zorganizować poczęstunek lub bankiet dla Gości biznesowych. Szukających rekreacji i wypoczynku zapraszamy do skorzystania z hotelowej Sali fitness z siłownią, lub strefy SPA oferującej masaże i zabiegi kosmetyczne.

Nasi partnerzy