Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk

ul. Wrzosowa 28A, 43-370 Szczyrk(śląskie)

tel.661 313 010

recepcja@orle-gniazdo.pl

Miejsca noclegowe 550 miejsc noclegowych
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
organizacja piknikóworganizacja pikników
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
klub nocnyklub nocny
basenbasen
dyskoteka/dancingdyskoteka/dancing
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
bilardbilard
fitnessfitness
spaspa
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Telefonicznie: 697 474 147
E-mail: biznes@orle-gniazdo.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala A (Pokaż) 614
427
184
56
2 Sala B (Pokaż) 143
196
40
32
3 Sala C (Pokaż) 140
160
78
38
4 Sala D (Pokaż) 48
46
24
20
5 Sala E (Pokaż) 76
70
36
33
6 Sala F (Pokaż) 72
65
26
26
7 Sala G (Pokaż) 100
79
42
38
8 Sala H (Pokaż) 50
46
24
20
9 Sala I (Pokaż) 50
42
16
14
10 Sala J (Pokaż) 60
72
26
28
11 Sala K (Pokaż) 24
22
10
10
12 Sala L (Pokaż) 24
22
10
10
13 Sala M (Pokaż) 48
58
24
16
14 Namiot sferyczny (Pokaż) 260
400
250
100

Informacje

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo to największy obiekt konferencyjno-wypoczynkowy w Beskidzie Śląskim. Jest położony na szczycie wzniesienia, na wysokości 660 m n.p.m. Gwarantuje profesjonalną i kompleksową organizację wszelkich wydarzeń, pyszne jedzenie, komfortowe pokoje z pięknymi widokami na górskie szczyty oraz szereg możliwości spędzenia wolnego czasu.

Baza noclegowa składa się z przeszło 270 pokoi 1-, 2-, 3-, 4- i 5-osobowych z prywatnymi łazienkami i TV. Pokoje dostępne są w dwóch standardach: ekonomicznym i podwyższonym, idealne odpowiadając na potrzeby każdego organizatora. W ofercie dostępne są również apartamenty. Standardowo, w cenę noclegu wliczone jest śniadanie, ale w zależności od potrzeb, pobyt może być skrojony na miarę oczekiwań i możliwości organizatora. Orle Gniazdo posiada szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych, w tym m.in. windy, podjazdy, specjalne pokoje z szerszymi framugami drzwi oraz z łazienkami wyposażonymi w specjalny system poręczy i kabinę prysznicową bez brodzika.

Obiekty gastronomiczne Orlego Gniazda spełnią każde, nawet największe oczekiwania kulinarne. Na najwyższym piętrze obiektu znajduje największa restauracja w Szczyrku (może pomieścić nawet 600 Gości) - Restauracja Orle Gniazdo. W jej pobliżu znajduje się drugi obiekt restauracyjny - Huta Smaków. Serwuje dania kuchni regionalnej w nowoczesnym wydaniu. Wykończona w stylu industrialnym, w której drewniane stoły, ceglane ściany oraz metalowe elementy uzupełniają się wzajemnie. Najwyżej położna kawiarnia w Szczyrku - Bar 6. Piętro, jak sama nazwa wskazuje, zlokalizowany jest również na najwyższym piętrze budynku, w pobliżu obu restauracji. Z jej okien można podziwiać panoramę górskich szczytów, w tym najwyższego z nich - Skrzyczne. Obsługa serwuje wyśmienite likiery, wódki, drinki, brandy i koniaki. Na ostatnim piętrze obiektu znajduje się również klubokawiarnia Retrospektywa. Jest to miejsce składające się z bogato wyposażonego baru, ogromnego parkietu do tańca i 120 miejsc siedzących przy stolikach. Idealne miejsce do relaksu przy dobrej muzyce. W weekendy zamienia się w najlepszą dyskotekę w regionie. Grill Bike Bar to jedyny obiekt gastronomiczny Orlego Gniazda, który nie znajduje się w budynku, a zaraz obok niego. Składają się na niego dwie ogromne zadaszone wiaty, parasolki ze stołami barowymi i krzesłami oraz grill bar, w którym w lecie można skosztować dań z grilla, a w zimie grzańca i kiełbaski z ogniska. W okresie jesienno-zimowym otwarty jest wyłącznie dla grup zorganizowanych.

Centrum Konferencyjne Orle Gniazdo składa się z 13 odrębnych sal konferencyjnych oraz 278 m2 powierzchni wstawienniczej. Tym co wyróżnia obiekt na tle innych, to lokalizacja sal - wszystkie znajdują się na jednym piętrze. Największa, klimatyzowana sala pomieści ponad 400 uczestników wydarzenia. W eventach organizowanych we wszystkich salach konferencyjnych może wziąć udział równocześnie nawet 1459 osób. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania sal do potrzeb organizatora (dotyczy sali A oraz przylegającej do niej restauracji Orle Gniazdo). Obiekt posiada pełne zaplecze gastronomiczne. Oferuje więc możliwość zorganizowania przerw kawowych lub lunchu dla uczestników spotkań. Restauracja Orle Gniazdo posiada ruchomą ścianę, dzięki której istnieje możliwość szybkiego wydzielenia części konferencyjnej od jadalnej.

W obiekcie znajduje się również strefa SPA & Wellness z sauną oraz jacuzzi. O stan skóry i ciała można zadbać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, a z masażu i zabiegów rehabilitacyjnych – w specjalistycznym gabinecie fizjoterapii i masażu. W okresie letnim dostępny jest basen z podgrzewaną wodą. Na terenie obiektu dostępne są automaty do gier, stoły do bilardu, ping-ponga i piłkarzyków, a także najwyżej położone w Polsce duże, wolnostojące szachy. Dostępna jest również wypożyczalnia rowerów oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego wraz z jego przechowalnią. Istnieje także możliwość skorzystania z oferty przedszkola i szkółki narciarskiej, kursów narciarskich dla dorosłych oraz nabycia skipassów na lokalne stoki narciarskie.

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo - konferencje

Voucher

Nasi partnerzy